wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Katie Melua w Szczecinie!

Katie Melua w Szczecinie!

Katie Melua w Szczecinie!
Data publikacji: 2016-03-16 15:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 2494 123656

Katie Melua sławę zdobyła wtedy, kiedy jej piosenka „Nine Million Bicycles" stała się hitem, zdobywając szczyty list przebojów w całej Europie. Z pewnością usłyszymy ten utwór również w Szczecinie (tak, tak!), bowiem artystka wystąpi 12 listopada na zakończenie cyklu koncertów pod nazwą „Szczecin Music Fest", w hali „Azoty Arena".

Ta piosenkarka z gruzińskimi korzeniami i brytyjskim paszportem nagrała dotąd kilka płyt, wszystkie cieszyły się ogromną popularnością. Melua znana jest ze swojej działalności charytatywnej - ot, choćby jest ambasadorem dobrej woli fundacji „Save the Children".

Szczeciński występ artystki będzie częścią jej europejskiej trasy. Na wszystkich koncertach towarzyszyć jej będzie, poza zespołem, gruziński chór - The Gori Women's Choir:

- To będzie duże wydarzenie. Dotąd Katie kilka razy wystąpiła już w Polsce, ale nigdy z chórem - opowiada organizator, Dariusz Startek. - Słyszałem już ten chór, jest magiczny i cudny. Zresztą, gruziński śpiew polifoniczny został wpisany na „Listę Reprezentatywną Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości", zatem usłyszenie go z pewnością będzie ogromną gratką dla publiczności. Zresztą, mówi się o tym, że Katie Melua planuje nagrać płytę z gruzińskim chórem.

Bilety na koncert artystki będzie można będzie kupić, we wszystkich krajach, w których wystąpi Melua, od piątkowego poranka. ©℗

M. GAPIŃSKA

Na zdjęciu: Katie Melua wystąpi w Szczecinie 12 listopada.

Komentarze

Bilet
Brakuje tylko cen biletów. Ale pewnie koncert darmowy, skoro tego nie napisano.
2016-03-21 11:30:11
Czytelnik Łukasz
Mendy zadowolone? Macie głośne nazwisko. No i jest jeszcze Macy Grey, Gregorian...
2016-03-17 10:59:09

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi