piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Karnety rozchodzą się w okamgnieniu

Karnety rozchodzą się w okamgnieniu (akt. 1)

Karnety rozchodzą się w okamgnieniu
Data publikacji: 2016-12-01 19:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 1644 179888
Wszystkie karnety (150 sztuk) na przyszłorocznego "Włóczykija" wykupione zostały w ciągu jednego dnia. Brak karnetu nie oznacza jednak, że osoby zainteresowane nie będą mogły uczestniczyć w festiwalowych wydarzeniach, bowiem od lutego dostępne będą w sprzedaży bilety jednodniowe oraz wejściówki na wybrane punkty festiwalowego programu. Na stronie www.wloczykij.com organizatorzy sukcesywnie podają informacje o kolejnych planowanych wydarzeniach, a pod koniec stycznia 2017 r. zostanie ogłoszony dokładny program festiwalu. 
 
(akme)
***
Wcześniejsza informacja

Dobra wiadomość dla sympatyków Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży „Włóczykij”. Od czwartku (1 grudnia) rusza sprzedaż i rezerwacja karnetów na 11. edycję podróżniczej imprezy, która odbędzie się w dniach 23 lutego – 5 marca 2017 roku. Koordynator festiwalu, Przemek Lewandowski informuje, że w tym czasie do Gryfina przyjedzie ponad 80  prelegentów i zorganizowanych zostanie ponad 120 wydarzeń. Spotkania z podróżnikami są najważniejszą częścią „Włóczykija”, ale przygotowano także mnóstwo imprez towarzyszących m.in. koncerty, wystawy, wycieczki krajoznawcze, projekcje filmowe, warsztaty dla dzieci i młodzieży, ekstremalny rajd na orientację, Bal Włóczykija.  

Karnet w cenie 125 zł upoważnia do wejścia na wszystkie prezentacje podróżnicze, pokazy filmowe, degustacje potraw oraz większość koncertów w ramach przyszłorocznego Włóczykija, zaś na inne wydarzenia uprawnia do 50% zniżki.

Wiadomość z ostatniej chwili – popyt na karnety jest tak duży, że po kilku godzinach zamknięto ich internetową rezerwację; dostępne są jedynie w sekretariacie Gryfińskiego Domu Kultury przy ul. Szczecińskiej 17, w g. 9-17

(akme)

Komentarze

roger
szokująca ilośc karnetów..i znowu ten dredziarz tam będzie? wyprowadził sie wiec niech nie przeszkadza. ale dlatego chyba będzie tam niezwykle normalny Czesiu Śpiewa...
2016-12-04 07:34:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny