środa, 18 października 2017.
Strona główna > Kultura > Karin w biografii

Karin w biografii

Karin w biografii
Data publikacji: 2015-12-20 15:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 1324 65953
- Wspomnienia o Karin Stanek zaczęłam spisywać jeszcze w latach 70. ubiegłego stulecia. W mojej książce odwołuję się do opowieści Karin, których słuchałam, i do naszych rozmów.
Karin była wyjątkową artystką, wybitnie utalentowaną, z ognistym temperamentem, a przy tym osobą szalenie skromną, dobrą i łagodną. Była zamknięta w sobie i nikomu nie pozwalała wkraczać w swoje życie prywatne.
W tej książce, jeszcze za zgodą Karin, uchylę rąbka tajemnicy na ten temat. Wierzę, że trudne i ciekawe życie Karin zainteresuje nie tylko jej fanów, ale również kolejne, młodsze pokolenia. Karin zasłużyła na to, aby o niej nie zapomniano. - wyznaje Anna Kryszkiewicz, autorka książki „Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą", czyli pierwszej biografii „królowej polskiego big - bitu".
Kryszkiewicz była przyjaciółką i menedżerką, osobą, której Karin Stanek opowiedziała całe swoje życie. Biografia jest bogata ilustrowana, w książce wykorzystano aplikację Tap2C (wykorzystywaną także w naszej gazecie), umożliwiającą dodanie wirtualnych galerii zdjęć, filmów i piosenek. (l)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi