sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Kultura > Karin w biografii

Karin w biografii

Karin w biografii
Data publikacji: 2015-12-20 15:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 1374 65953
- Wspomnienia o Karin Stanek zaczęłam spisywać jeszcze w latach 70. ubiegłego stulecia. W mojej książce odwołuję się do opowieści Karin, których słuchałam, i do naszych rozmów.
Karin była wyjątkową artystką, wybitnie utalentowaną, z ognistym temperamentem, a przy tym osobą szalenie skromną, dobrą i łagodną. Była zamknięta w sobie i nikomu nie pozwalała wkraczać w swoje życie prywatne.
W tej książce, jeszcze za zgodą Karin, uchylę rąbka tajemnicy na ten temat. Wierzę, że trudne i ciekawe życie Karin zainteresuje nie tylko jej fanów, ale również kolejne, młodsze pokolenia. Karin zasłużyła na to, aby o niej nie zapomniano. - wyznaje Anna Kryszkiewicz, autorka książki „Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą", czyli pierwszej biografii „królowej polskiego big - bitu".
Kryszkiewicz była przyjaciółką i menedżerką, osobą, której Karin Stanek opowiedziała całe swoje życie. Biografia jest bogata ilustrowana, w książce wykorzystano aplikację Tap2C (wykorzystywaną także w naszej gazecie), umożliwiającą dodanie wirtualnych galerii zdjęć, filmów i piosenek. (l)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską