wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni

Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni [GALERIA]

Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni
Data publikacji: 2017-11-04 16:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-06 10:58
Wywietleń: 761 299672

Stara Rzeźnia na szczecińskiej Łasztowni ma gratkę dla fanów Gwiezdnych Wojen. Na urządzonej tam wystawie miłośnicy sagi 4 i 5 listopada znajdą komiksy, figurki, filmy i inne atrakcje. 

Na wystawie można można m.in. obejrzeć jeden z największych zbiorów kolekcjonerskich w Polsce, repliki broni oraz kostiumów, zdjęcia z autografami aktorów grających we wszystkich częściach sagi. Są zajęcia dla dzieci, projekcje filmów. 

Ekspozycja, zorganizowana przez szczecińską grupę Fan Wars, jest dostępna w Starej Rzeźni przy ul. Tadeusza Wendy w sobotę i niedzielę w godz. 10-20. 

(g)

Fot. Ryszard Pakieser

Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni Gwiezdne Wojny w Starej Rzeźni

Komentarze

;
Każdy ma swoją pasję, każdemu podoba się coś innego.
2017-11-04 18:58:25
o
i tak tłucze się na kiczu kasę. rozumiem wyciąganie pieniędzy od zdurniałych z braku przeżycia w życiu przygody- biznes polega na tym od wieków generując zysk przez święte maści, cudowne mikstury czy autentyczne drzewca z Krzyża czy rozmnożone Grale. Ale naciąganie dzieci budzi we mnie wątpliwości natury etycznej- wątpię aby one wiele rozumiały z tej sagi
2017-11-04 18:12:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi