piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Głosujmy na Arfika!

Głosujmy na Arfika! [FILM]

Głosujmy na Arfika!
Data publikacji: 2016-10-13 08:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 2457 159735

Szczeciński zespół Arfik dostał się do finałowej dziesiątki konkursu krajowego Eurowizji Junior 2016. Ma zatem szansę na to, by wygrać ten finał i wystąpić w listopadzie na Malcie jako reprezentacja Polski wśród 17 państw uczestniczących w imprezie. Na wyniki konkursu mają wpływ również widzowie, głosując SMS-owo. Namawiamy zatem do oglądania sobotniego finału w TVP 1 o godz. 17.30. Wtedy będzie można oddać głos na szczecinian i wesprzeć ich w drodze do wygranej.

Arfik został wybrany do finałowej krajowej dziesiątki spośród kilkuset uczestników półfinałów. W Warszawie grupa wykona piosenkę pt. „Kocie tango” muzyką Ryszarda Leoszewskiego i słowami Barbary Stenki. Zespół wystąpi w konkursie w kilkuoosobowym składzie, bo takie są wymogi regulaminu imprezy:

- Bardzo żałuję, że nie może wystąpić dwudziestoosobowa grupa, bo byłoby to wspaniałe zespołowe przeżywanie. Ale musimy się podporządkować regułom konkursu - mówi Ryszard Leoszewski, szef zespołu.

Zwycięzca krajowego finału wybrany zostanie głosami jury oraz publiczności i jako reprezentant Polski wystąpi na Eurowizji Junior 2016 na Malcie już 20 listopada. Głosowanie ma polegać na tym, że połowa głosów będzie pochodziło od widzów, a druga – od jurorów. Tu warto dodać, że w składzie jury znaleźli się: Margaret, Anna Wyszkoni i Marcin Kusy.

Trzymamy kciuki za powodzenie Arfika w konkursie!

* * *

Jak głosować? Wyślij SMS o treści 8 pod numer 7312 Koszt 3,69 zł brutto. Głosować można tylko podczas koncertu na żywo, przez 15 minut po wykonaniu ostatniego utworu konkursowego na wyraźny znak prowadzącego koncert. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden ważny głos.

Monika GAPIŃSKA

Na zdjęciu: Szczeciński zespół Arfik, który ma szansę na udział w finale konkursu Eurowizji Junior na Malcie. Trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie!

 

Głosujmy na Arfika!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny