piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Kultura > Feel zagrał w Policach dla hospicjum

Feel zagrał w Policach dla hospicjum

Feel zagrał w Policach dla hospicjum
Data publikacji: 2016-10-15 08:32
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:55
Wywietleń: 1057 161172

Zespół Feel zagrał w piątkowy wieczór w Policach na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego. Wcześniej na scenie w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół wystąpili: Monika MoNa Wierciak, ART CREW, Paulina Woźniak z YOU CAN DANCE ze swoimi uczennicami.

Imprezę poprowadzili: Dorota Szpetkowska wraz z Piotrem Kołackim i Andrzejem Rogowskim - oni też zachęcali (skutecznie) do licytowania podarowanych przez sportowców i przedsiębiorców przedmiotów. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na budowę hospicjum w Tanowie.

Ta budowa już trwa, ale na jej dokończenie potrzeba jeszcze około 6 mln zł. Inwestorem jest Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Policach, które od lat prowadzi już opiekę domową nad ciężko chorymi mieszkańcami powiatu polickiego. Zabiega też o środki unijne.

(sag)

Feel zagrał w Policach dla hospicjum Feel zagrał w Policach dla hospicjum Feel zagrał w Policach dla hospicjum Feel zagrał w Policach dla hospicjum Feel zagrał w Policach dla hospicjum Feel zagrał w Policach dla hospicjum

Komentarze

Fiiiil
Fajnie, że znane zespoły grają również w mniejszych miejscowościach i to w tak szczytnym celu.
2016-10-15 10:01:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi