poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Kultura > Dobra zabawa bez komputera

Dobra zabawa bez komputera

Dobra zabawa bez komputera
Data publikacji: 2017-11-21 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-21 15:48
Wywietleń: 585 301946

W sobotę (25 listopada) w szczecińskim Pałacu Młodzieży przy alei Piastów 7 odbędzie się kolejna edycja spotkań z grami RPG pt. „Kości zostały rzucone”. Start o godz. 11.

„Pozwólcie, by nasi Mistrzowie Gry zabrali Was w zakamarki tajemnic przeznaczenia, pomiędzy annały zakazanej wiedzy albo w głąb nieodgadnionych paranormalnych umysłów" - tak rekomendują sobotnie wydarzenie organizatorzy.

Impreza kierowana jest do młodzieży i studentów. „Kości” to znakomita okazja dla pasjonatów gier w wieku 14-25 lat, aby przeżyć kolejną fantastyczną przygodę. Dwudziesta pierwsza odsłona wydarzenia tradycyjnie będzie obfitowała w mnogość gier fabularnych. Przypomnijmy, że wszystko odbywa się bez komputerów i internetu. Jak zapewniają organizatorzy imprezy, do dobrej zabawy wymagana jest tylko ludzka wyobraźnia. Dodajmy, że przyciąga ona sporą grupę młodych ludzi nie tylko ze Szczecina, ale również z całego województwa.

Karty wstępu na najbliższe „Kości” będą dostępne jeszcze we wtorek (21 bm.) i środę (22 bm.), w godz. 10-18, w kasie Pałacu Młodzieży. Aby pobrać kartę, należy uiścić opłatę akredytacyjną w wysokości 7 zł. Jedna osoba jest uprawniona do odbioru jednej karty wstępu.

(KK)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi