czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Dla zaczytanych maluchów

Dla zaczytanych maluchów

Dla zaczytanych maluchów
Data publikacji: 2016-01-29 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 1160 111895

W tę sobotę o g. 11 w filii bibliotecznej ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie rozpocznie się pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanego Malucha. Biblioteka zaprasza dzieci w wieku od 4 do 6 lat wraz z opiekunami.

- Spotkania będą odbywać się w każdą ostatnią sobotę miesiąca - informuje Dariusz Bitner z Miejskiej Biblioteki Publicznej. - Najmłodszym czytelnikom, którzy zjawią się wraz z opiekunami, zostaną przeczytane różne pozycje z literatury dziecięcej. Oprócz wspólnego wysłuchania historii, przewidziana jest zabawa z książką, analiza ilustracji i inne ciekawe rozwiązania służące rozbudzeniu zainteresowania fabułą, książką i samym procesem czytania.

Kolejnym punktem spotkania będzie przegląd nowości wydawniczych, audiobooków oraz filmów, skierowany do rodziców. Omówienie będzie dotyczyło pozycji dostępnych w bibliotece i ewentualnie niezakupionych jeszcze tytułów, w formie prezentacji na tablecie. -Zaplanowaliśmy dwanaście spotkań pod wspólną nazwą Klub Zaczytanego Malucha.Przewidywany czas każdego ze spotkań, to 20-30 minut - dodaje Dariusz Bitner. - Prowadzące bibliotekarki każdorazowo przygotują pozycje książkowe oraz zestaw zabaw dla dzieci.

Wstęp na spotkania jest wolny.

(as)

 

Komentarze

.
Kolejne zjawisko ciecińskiego smrodowiska literackiego, czyli betoniarz w bibliotece.
2016-01-30 11:58:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny