czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Kultura > Dla ciekawych świata

Dla ciekawych świata

Dla ciekawych świata
Data publikacji: 2017-04-08 10:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 191 235960

Marcin Mamoń, reżyser niezależny, autor filmów dokumentalnych, producent, autor książki „Wojna braci. Bojownicy, dżihadyści, kidnaperzy” jest gościem kolejnych "Rozmów w drodze", jakie organizuje w ten weekend w Szczecinie Fundacja Veritas. W piątek w krypcie w klasztorze ojców Dominikanów spotkanie z nim poprowadziła Barbara Patlewicz, adiunkt w Zakładzie Badań i Analiz Wschodnich Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Szczecińskiego. Odbyła się też projekcja filmu "Afganistan. Ósma Brama".

W sobotę (8 kwietnia) o godz. 11 w kinie Pionier wyświetlony zostanie film „Mandarynki” Zaza Urushadze. O godz. 13 kolejna ciekawa rozmowa z Marcinem Mamoniem, tym razem w „ProMedia” przy al. Wojska Polskiego. Poprowadzi je Agata Rokicka, dziennikarka Radia Szczecin.

„Rozmowy w drodze” to cykl comiesięcznych spotkań z ludźmi nauki, kultury, sztuki, którym towarzyszą projekcje filmowe, wystawy, koncerty i spotkania z inspirującą książką. Są one wprowadzeniem do odbywającego się w październiku Tygodnia Społecznego.

(gan)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Rozmowy w drodze

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi