czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Czas na kolejne odkrycia

Czas na kolejne odkrycia

Czas na kolejne odkrycia
Data publikacji: 2015-08-24 20:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 928 13894

Już niespełna miesiąc pozostał do kolejnej edycji Festiwalu Młodych Talentów. 19 września poznamy nie tylko najlepszych twórców młodego pokolenia. Wydarzenie zostanie poszerzone o interaktywną strefę muzyczną.

Festiwal Młodych Talentów to impreza, której celem jest promowanie młodych wykonawców stawiających pierwsze kroki w branży muzycznej. Do końca sierpnia jury wyłoni dziesięciu artystów, którzy 18 września wezmą udział w przesłuchaniach w szczecińskim klubie Hormon (wstęp wolny). Podobnie jak w zeszłym roku w jury zasiadają: Katarzyna Nosowska, Piotr Metz, Paweł Kaczmarek, Przemysław Thiele i przedstawiciel wytwórni Kayax.

Finał, podczas którego poznamy zwycięzców zaplanowano na 19 września w hali Azoty Arena. Gwiazdami tego wieczoru będą: Artur Rojek, O.S.T.R., Bokka, Agyness B. Marry, Joanna And The Forest oraz Stonkatank, laureaci zeszłorocznego przeglądu, którzy w nagrodę nagrali i wydali singiel „Give It A Go". Promocją wydawnictwa zajął się Kayax. Podobne wyróżnienie czeka na kolejnych zwycięzców.

W tym roku FMT to nie tylko koncerty. W holu głównym hali 19 września działać będzie Strefa Nowej Energii. Tutaj zostaną przeprowadzone wywiady z gwiazdami festiwalu, będzie można zobaczyć wystawę plakatu muzycznego, wziąć udział w warsztatach DJ-skich, giełdzie płytowej, spotkać się z producentami gitar ze Szczecina. Bilety na koncert finałowy do 11 września kosztują 50 zł (nienumerowane miejsca siedzące i na płytę). Wejściówki są dostępne na bilety.fm i w Szczecińskiej Agencji Artystycznej (al. Wojska Polskiego 64, Szczecin, pon.-pt. 8:00 – 16:00). „Kurier" jest partnerem medialnym Festiwalu Młodych Talentów. ©℗

(szymw)

Na zdjęciu: Koncert ubiegłorocznych zwycięzców - zespołu Stonkatank podczas Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie.

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

 

 

 

Komentarze

Robert
Nudny ten mój tekst...
2015-08-24 18:23:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny