środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Będzie koncert?

Będzie koncert?

Będzie koncert?
Data publikacji: 2016-02-17 22:35
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 919 3703

EDYTA Górniak, Margaret i Donatan z Cleo - te gwiazdy wystąpią w wielkim koncercie, który jest nagrodą w konkursie „Europa to my". Organizują go spółka Eurozet i TVP1, a zwycięzcę wybiorą internauci. Przewidywane jest też drugie wyróżnienie dla zwycięskiego miasta: montaż 5 hot-spotów, zapewniających bezpłatny dostęp do internetu.

Konkurs polegał na zrobieniu zdjęć miejsc, zmienionym dzięki unijnym dotacjom. Z nadesłanych propozycji kapituła wybrała dwadzieścia najlepszych. Wśród nich znalazła się Filharmonia Szczecińska, sfotografowana przez Roberta Jachima,.

Głosowanie prowadzone jest na stronie www.europatomy.eu/finalisci. Głosować można codziennie, do 24 lipca. Na razie, nasza filharmonia zajmuje odległe miejsce (prowadzi rewitalizacja bulwarów w Gorzowie), dlatego potrzebna jest aktywność szczecinian. Gdyby się udało, to 30 sierpnia zorganizowany zostanie w naszym mieście koncert z udziałem gwiazd i transmitowany w TVP 1.

Filharmonię Szczecińską pokazuje też nakręcony w niej teledysk grupy Hey. Premiera „Chińskiego urzędnika państwowego" miała miejsce w tym tygodniu. Wideoklip jest relacją z marcowego koncertu, jaki zespół zagrał w najpiękniejszym budynku Europy. Powstała wówczas płyta „Hey w filharmonii. Szczecin Unplugged". Promuje ją właśnie piosenka „Chiński urzędnik państwowy", podbijająca krajowe listy przebojów. Na tej najważniejszej - w radiowej Trójce, utwór awansował już na trzecie miejsce.

(kas)

 Na zdjęciu: Głosując na filharmonię, możemy wygrać wielki koncert w Szczecinie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi