czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Kultura > Baaardzo przytulnie!

Baaardzo przytulnie!

Baaardzo przytulnie!
Data publikacji: 2016-07-15 13:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 1363 144110

Zanurzaliście się kiedyś w suchej wodzie lub zastanawialiście się, ile może pomieścić kropla wody? Wchodziliście do kokonu albo przyklejaliście się do ściany? A może budowaliście ogromną przytulankę? Jeśli nie, koniecznie odwiedźcie nową twórczą przestrzeń w galerii „Tworzę się” (przy ul. Tkackiej), gdzie został otwarty „Przytulny Plac Zabaw (Zanurzenie”).

„Tworzę się” zaprasza dzieci do labiryntu różnych przestrzeni, do pomieszczeń otwartych i zamkniętych korytarzy, w których jest coś i jeszcze nic. Na najmłodszych czekają miejsca gęste i rzadkie, wypełnione przedmiotami, zadaniami, ruchem i niespodzianką. Labirynt to zanurzenie w świecie odciętym od znanej rzeczywistości. Eksplorowanie systemu korytarzy to niezwykła przygoda, zabawa z wyobraźnią i chwila na bycie sobą wśród innych.

Przestrzeń dedykowana jest dzieciom w wieku 3-12 lat. Wstęp na „Przytulny Plac Zabaw” jest bezpłatny, ale przy większej liczbie osób (powyżej 6) obowiązuje rezerwacja terminu (daty i godziny) pod adresem: tworzesie@gmail.com. Ten nietypowy plac zabaw otwarty jest w każdą niedzielę, poniedziałek i wtorek w godz. 11-16.

Uwaga! W niedzielę galeria otwarta jest wyjątkowo od godz. 13.30. Wcześniej odbywają się tu bowiem pokazy powarsztatowe zajęć z aktorką Teatru Współczesnego Marią Dąbrowską oraz choreografem i tancerzem Krzysztofem Lubką - można przyjść na pokaz o godz. 12, ale ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy: tworzesie@gmail.com.

(MON)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

.
Ciekawe jak na ten nowy rozsadnik zarazy zareaguje sanepid.
2016-07-15 13:42:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi