wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Kultura > Baaardzo przytulnie!

Baaardzo przytulnie!

Baaardzo przytulnie!
Data publikacji: 2016-07-15 13:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 1385 144110

Zanurzaliście się kiedyś w suchej wodzie lub zastanawialiście się, ile może pomieścić kropla wody? Wchodziliście do kokonu albo przyklejaliście się do ściany? A może budowaliście ogromną przytulankę? Jeśli nie, koniecznie odwiedźcie nową twórczą przestrzeń w galerii „Tworzę się” (przy ul. Tkackiej), gdzie został otwarty „Przytulny Plac Zabaw (Zanurzenie”).

„Tworzę się” zaprasza dzieci do labiryntu różnych przestrzeni, do pomieszczeń otwartych i zamkniętych korytarzy, w których jest coś i jeszcze nic. Na najmłodszych czekają miejsca gęste i rzadkie, wypełnione przedmiotami, zadaniami, ruchem i niespodzianką. Labirynt to zanurzenie w świecie odciętym od znanej rzeczywistości. Eksplorowanie systemu korytarzy to niezwykła przygoda, zabawa z wyobraźnią i chwila na bycie sobą wśród innych.

Przestrzeń dedykowana jest dzieciom w wieku 3-12 lat. Wstęp na „Przytulny Plac Zabaw” jest bezpłatny, ale przy większej liczbie osób (powyżej 6) obowiązuje rezerwacja terminu (daty i godziny) pod adresem: tworzesie@gmail.com. Ten nietypowy plac zabaw otwarty jest w każdą niedzielę, poniedziałek i wtorek w godz. 11-16.

Uwaga! W niedzielę galeria otwarta jest wyjątkowo od godz. 13.30. Wcześniej odbywają się tu bowiem pokazy powarsztatowe zajęć z aktorką Teatru Współczesnego Marią Dąbrowską oraz choreografem i tancerzem Krzysztofem Lubką - można przyjść na pokaz o godz. 12, ale ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy: tworzesie@gmail.com.

(MON)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

.
Ciekawe jak na ten nowy rozsadnik zarazy zareaguje sanepid.
2016-07-15 13:42:47

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje