wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Anatomia w Heliosie. Wygraj zaproszenia!

Anatomia w Heliosie. Wygraj zaproszenia!

Anatomia w Heliosie. Wygraj zaproszenia!
Data publikacji: 2015-09-18 12:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 1272 21523

Ten film powstawał m.in. w naszej redakcji. Na potrzeby planu zdjęciowego, gabinet redaktora naczelnego „Kuriera" przekształcony został w newsroom, w którym urzęduje jeden z bohaterów, grany przez Krzysztofa Czeczota. „Anatomia zła" Jacka Bromskiego właśnie weszła do kin. My zapraszamy do udziału w oficjalnej, szczecińskiej premierze z udziałem twórców.

Współproducentem filmu jest Zachodniopomorski Fundusz „Pomerania Film", który przeznaczył na niego dotację w wysokości 170 tys. złotych. Opowieść skupia się na losach płatnego zabójcy, Lulka, który w zamian za duże pieniądze, wymazanie kartoteki i możliwość opuszczenia kraju, zgadza się zabić komendanta Centralnego Biura Śledczego. Do pomocy, zabójca angażuje Staszka, snajpera wydalonego z armii. Nie mówi mu jednak całej prawdy...

Reżyser, Jacek Bromski nie ukrywa, że wiele wydarzeń w „Anatomii zła", może kojarzyć się z autentycznymi wypadkami - np. z zabójstwem generała Marka Papały. Na ekranie, poza wspomnianym na wstępie Krzysztofem Czeczotem, zobaczymy także: Krzysztofa Stroińskiego, Piotra Głowackiego, Łukasza Simlata, Andrzeja Seweryna i Annę Dereszowską.

Specjalny pokaz „Anatomii zła" zaplanowany jest na czwartek, 24 września, na godz. 18, w kinie Helios w Szczecinie.

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym jest do wygrania 20 podwójnych zaproszeń na szczecińską premierę. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.film Na SMS-y zgłoszeniowe czekamy do środy (23.09) do godz. 11.59. A w środę 23.09 o godz.12 uczestnicy konkursu otrzymają SMS-a z pytaniem konkursowym. Zaproszenia otrzyma 20 osób, które najszybciej i prawidłowo - odpowiedzą na zadane pytanie. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

(kas)

Na zdjęciu: Zdjęcia do „Anatomii zła" powstawały m.in. w naszej redakcji

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Koni
Kurier w roli bohatera pozytywnego, czy negatywnego?
2015-09-18 16:14:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi