sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Albert Lee w Free Blues Clubie

Albert Lee w Free Blues Clubie

Albert Lee w Free Blues Clubie
Data publikacji: 2017-10-24 08:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-25 21:23
Wywietleń: 1126 297480

We wtorek (24 października) na scenie muzycznego klubu Free Blues Club w Szczecinie odbędzie się jedyny koncert w Polsce wybitnego gitarzysty Alberta Lee. Start o 20.

Artysta przed szczecińską publicznością wystąpi z okazji 25-lecia klubu „Free Blues Club". Muzyk jest żywą legendą gitary, wspaniałym sidemanem, realizującym swoje genialne kompozycje wraz ze swoim zespołem z Los Angeles. Artysta opuścił w zeszłym roku szeregi grupy Hogan's Heroes. Aktualnie jest liderem założonej przez siebie formacji, która we wtorek wystąpi na scenie. W jej skład wchodzą: JT Thomas - instrumenty klawiszowe, Ollie Sears - perkusja oraz Will MacGregor - bas.

Przypomnijmy, że Albert Lee grał m.in. u boku Erica Claptona, Joe Cockera, nagrywał z Emmylou Harris. Współpracował również J. Lordem z Deep Purple.

W trakcie swojej kariery muzycznej gitarzysta zdobył dwie nagrody Grammy, jedną z Bradem Paisleyem, a drugą z Earlem Scruggsem.

(KK)

Komentarze

zygmunt
Tez tam byłem i chyba wiem kto napisał ten komentarz ( straz poż.) i nie stety ma rację.
2017-10-25 21:15:16
do Straży Pozarnej
Klub zasłużony, jestem jego fanem ale. Kiedy straż pożarna i inne służby zajmą sie bezpieczeństwem w klubie.Wszelkie normy bezpieczeństwa przekroczone. Małe zaprószenie ognia lub zamieszanie może spowodować panikę i śmierć wielu ludzi. Ludzie się stratują. Bez drogi ewakuacyjnej,sprawnej wentylacji. Każde miejsce zastawione stolikami i krzesłami, ciasnota. Dla zysku z biletów tłok i ścisk gości wpychanych do klubu na siłę. Nie daj Boże małe zamieszanie, panika i o Szczecinie znowu będzie głośno oczywiście negatywnie.
2017-10-25 09:24:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi