czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Kraj > Usunąć szefa MON. Zarzuty prokuratury

Usunąć szefa MON. Zarzuty prokuratury

Usunąć szefa MON. Zarzuty prokuratury
Data publikacji: 2017-08-08 15:11
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-06 19:02
Wywietleń: 1726 287452

Jedna osoba usłyszała zarzut w sprawie "przygotowań do usunięcia przemocą poprzez fizyczną likwidację" szefa MON Antoniego Macierewicza - poinformowała Prokuratura Krajowa. Grozi za to do 5 lat więzienia.

O sprawie, która dotyczy zamieszczania przez mieszkańca Poznania wpisów na portalu społecznościowym, poinformowali w poniedziałek "Gazeta Wyborcza" i RMF FM.

- Te przygotowania polegały na zbieraniu informacji dotyczących miejsca zamieszkania i wykonywania czynności urzędowych wymienionej osoby (szefa MON) - podała rzeczniczka PK Ewa Bialik. Zaznaczyła, że ze względu na "uzasadnione wątpliwości co do stanu poczytalności podejrzanego zlecono przeprowadzenie badań sądowo-psychiatrycznych".

(pap)

Fot. arch.

Komentarze

Pikuś
Jaki minister, taki zamach - kabaretowy
2017-08-11 01:28:19
Gość
Duze Brawa dla MON-u Ojj... postkomuszki i znow was "ponosi"...!!
2017-08-10 11:37:03
gars
Poczytajcie sobie *Macierewicz i jego tajemnice* - to nie minister MON, ale zwykły szkodnik jak nie zdrajca.
2017-08-09 10:10:10
Diagnoza
Psy Pawłowa szkolone na bodziec "Macierewicz" właśnie dały głos. Jeszcze trochę TVN, Polsatu, Onetu, wp i Wyborczej i się udławicie własną śliną.
2017-08-09 00:04:55
j22
to co ? wracamy do czasów ZSRR. psychuszki dla niepokornych wracają a prawdziwy wariat buszuje. żenada !
2017-08-08 21:57:24
Ciekawe
Czy Macierewicz ciągle jest w posiadaniu teczki TW Balbina
2017-08-08 21:53:56
Paweł
Biedulek. Niech sobie za dolara kupi Mistrala do obrony.
2017-08-08 21:03:18
Gość
podpowiadamy uczciwym prokuratorom Dlaczego Macierewicz uciekał ze Smoleńska do Polski w dniu katastrofy ? Co łączy Macierewicza z Siemionem Mogilewiczem ? Co łączy Macierewicza z prorosyjska partią ZMIANA ? Tym się zajmijcie, bo każdy widzi na czyje zalecenie działa ten człowiek.
2017-08-08 20:27:14
Gość
to jest odwracanie uwagi od umorzonego przez prokurature śledztwa dotyczącego nielegalnych obrad i głosowania w Sali Kolumnowej z dnia 16.12.2016 r. Dlaczego Kurier przemilcza ten temat ?
2017-08-08 20:01:39
vega
Polecam książkę Pana Tomasza Piątka "Macierewicz i jego tajemnice" wtedy się okaże kto jest ruskim pachołkiem.
2017-08-08 19:47:05
do "nic dziwnego"
Pisz za siebie i kodziarski margines. Normalni Polacy stoją murem za panem ministrem. Wreszcie robi porządek z ruskimi pachołkami. Dlatego wrogowie Polski napuszczają na niego różnych otumanionych albo ćpunów.
2017-08-08 19:21:01
E tam
Antoniego wystarczy zamknąć tam gdzie jego miejsce czyli na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego
2017-08-08 18:46:10
rada
No to niech ta marionetkowa prokuratura stawia od razu zarzuty większości Polaków.
2017-08-08 17:44:34
anna
Jaka osoba ? Czyżby ktoś niewygodny dla obecnych władz kogo trzeba się pozbyć
2017-08-08 16:18:19
pytam
Czy usunięcie człowieka który jawnie działa na szkodę Polski poprzez niszczenie polskiej armii można uznać za przestępstwo ?
2017-08-08 16:11:16
@k
Rzeczywiście. Ten portal robi się coraz bardziej tragiczny. Zamiast normalnego tytułu, jakieś dwuznaczności jak w niemieckich szczujniach. Zero odpowiedzialności i wyobraźni.
2017-08-08 15:53:34
nic dziwnego
Cała Polska chętnie by usunęła Macierewicza.
2017-08-08 15:45:38
k
DZIWNY TYTUŁ -wezwanie do. , apel , inicjatywa dziennika - "USUNĄĆ SZEFA MON " !!! . To żądanie redakcji ?
2017-08-08 15:15:31