sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Tragiczne zderzenie z jeleniem

Tragiczne zderzenie z jeleniem

Data publikacji: 2015-08-01 15:35
Wywietleń: 526 2334

BARTOSZYCE. W niedzielę nad ranem w powiecie bartoszyckim spłonęło auto, a w nim dwie osoby. Najprawdopodobniej do wypadku doszło po tym, jak samochód zderzył się z jeleniem, a potem uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w pobliżu wsi Matyjaszki pod Bartoszycami (warmińsko-mazurskie). - Ze wstępnych ustaleń wynika, że opel astra kombi zderzył się z jeleniem, ponieważ w pobliżu wypadku znaleziono ciało zwierzęcia. Następnie auto uderzyło w drzewo, zapaliło się, po czym stoczyło się do rowu - powiedziała oficer prasowa bartoszyckiej policji Beata Patecka.

- Było to przed 4 rano, gdy strażacy dotarli na miejsce auto było całkowicie ogarnięte ogniem. Po ugaszeniu go okazało się, że w środku znajdują się dwa spalone ciała - powiedział oficer prasowy bartoszyckich strażaków Marek Wojczulanis.

 Policja ustala tożsamość osób, które mogły się spalić w oplu. Wstępne ustalenia wskazują, że byli to dwaj niespełna 30-letni koledzy, którzy prawdopodobnie wybierali się na ryby. - Ale dokładne określenie tożsamości tych ludzi będzie możliwe po wykonaniu badań DNA - zastrzegła Patecka.

 (pap)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi