czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Szósta ofiara huraganu

Szósta ofiara huraganu

Szósta ofiara huraganu
Data publikacji: 2017-08-14 16:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-06 19:02
Wywietleń: 986 288281

60-letnia kobieta, która na skutek urazu głowy zmarła w niedzielę w Lesznie, chroniąc się przed burzą, to kolejna ofiara nawałnic – poinformował PAP w poniedziałek p.o. Prokuratora Rejonowego w Gostyniu prok. Jacek Masztalerz.

- Sprawa śmierci kobiety jest na etapie badania procesowego, (…) ale na ten czas, niestety, jest to kolejna ofiara tych nawałnic – podkreślił Masztalerz.

Jak dodał, „11 sierpnia w powiecie gostyńskim ok. godz. 19 dwoje ludzi, w tym pokrzywdzona, 60-letnia kobieta, schronili się w budynku stodoły, gdzie doszło do zerwania dachu i zawalenia ścian (…) Jest to niestety zgon powiązany z nawałnicami”.

W wyniku zdarzenia u męża kobiety stwierdzono jedynie powierzchowne obrażenia, zaś uraz i rana głowy u poszkodowanej kobiety – jak zaznacza prokuratura – była bezpośrednią przyczyną jej śmierci. Kobieta zmarła w niedzielę w szpitalu w Lesznie.

60-letnia kobieta jest 6. ofiarą nawałnic. Wcześniej służby informowały o pięciu osobach, które zginęły w woj. pomorskim.

(PAP)

Fot PAP/Jan Dzban

Komentarze

5678
Jak tak dobrze bylo Wam za tego Waszego Donalada ( tj. garstce Lewakow ! ) to dlaczego przegraliscie Wybory ? Widac wiec, ze dalej jeszcze myslisz "PO-d Gorke".... i ze wiekszosc Narodu jest jeszcze "g-a" - a tylko Wy rzekomo "madrzy" ??
2017-08-14 22:55:59
1234
Kraj za Tuska przeżył kilka powodzi, nawałnic, suszę, przymrozki i inne pierdoły. Rząd stał na głowie, żeby uruchomić pomoc jeszcze w trakcie, wypłacał nieubezpieczonym odszkodowania, wojsko jechało na miejsce kilka godzin po tragedii, dopłacano do ubezpieczeń, dotacje były na czas, prawo pozwalające ubezpieczać płody na czas. I na c... to było, skoro można było lud propagandą i 500+ zaspokoić? A gdzie jest słynna OT, która miała bronić obywateli przed wszystkimi nieszczęściami? Glansują buty na defiladę przed Antonim i nie chcą pobrudzić odzieży i kół wozów? A może ich w ogóle nie ma? a nie sory 60 zolnierzy jedzie do Brodnicy haha a politycy na wakacjach
2017-08-14 19:55:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny