poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Kraj > Szokujący film z działań policji

Szokujący film z działań policji

Szokujący film z działań policji
Data publikacji: 2017-05-21 20:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08 12:00
Wywietleń: 2547 259516

Trwa procedura zwolnienia policjanta, który użył na komisariacie paralizatora wobec Igora Stachowiaka - powiedział w niedzielę rzecznik Komendanta Głównego Policji mł. insp. Mariusz Ciarka. Jak dodał, wszczęto ją na wniosek szefa MSWiA.

25-letni Igor S. został zatrzymany 15 maja 2016 r. na wrocławskim rynku; policja twierdzi że poszukiwała go za oszustwa. Ze śledztwa dziennikarzy „Superwizjera” TVN  wynika zaś, iż Igor został pomylony z innym poszukiwanym i przewieziony na komisariat przy ulicy Trzemeskiej we Wrocławiu. To tam rozegrał się prawdziwy dramat...

Według funkcjonariuszy, mężczyzna był agresywny i dlatego musieli użyć paralizatora. Po przewiezieniu na komisariat S. stracił przytomność i pomimo reanimacji zmarł. Według pierwszej opinii lekarza, przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Tymczasem TVN24 wyemitował w sobotę drastyczne materiały, które zostały zarejestrowane na komisariacie tuż przed śmiercią Igora Stachowiaka. W materiale pokazano zapis z kamery paralizatora, którego kilkakrotnie użyto wobec mężczyzny, który leżał na ziemi w toalecie i był skuty w kajdanki!

PO w związku ze sprawą zatrzymania i śmierci 25-latka domaga się powołania komisji śledczej i dymisji wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego.

(m.j./pap)

Fot. arch.

Komentarze

pytam
Gdzie były polskojęzyczne, niemieckie media jak za czasów rządów PO spalono w lesie Jolantę Brzeską bo sprzeciwiała się złodziejskiej prywatyzacji kamienic w Warszawie??
2017-05-22 09:54:02
no name
A jak ma się sprawa zabójstwa kierowcy z Podjuch. Szeryf już uniewinniony ?? Po co szukać daleko - u nas pod nosem kręcą się ludzie pokroju Brudnego Harego, co zawsze i tak zostaną uniewinnieni. Nie ważne prawo, ważne układy i powiązania - od czasów ZOMO nie zmieniło się nic. Zmieniły się tylko układy. Ps. do coś tu nie gra - a byłbyś spokojny, jakby strzelali do ciebie z teasera?? Pewnie ty byś się uśmiechał i stał spokojnie, jak zawijają cię ze środka miasta bo jesteś niby podobny do jakiegoś bandziora. Jakbyś trochę doczytał fora o mordercach w mundurach to byś też zaczął się bać i zrozumiał, że mafia to nie tylko bandziory pokroju masy. Ręka ręke myje. POlecam lekturę choćby tego forum. https://prawda2.info/viewtopic.php?t=108
2017-05-22 09:41:03
no name
A jak ma się sprawa zabójstwa kierowcy z Podjuch. Szeryf już uniewinniony ?? Po co szukać daleko - u nas pod nosem kręcą się ludzie pokroju Brudnego Harego, co zawsze i tak zostaną uniewinnieni. Nie ważne prawo, ważne układy i powiązania - od czasów ZOMO nie zmieniło się nic. Zmieniły się tylko układy. Ps. do coś tu nie gra - a byłbyś spokojny, jakby strzelali do ciebie z teasera?? Pewnie ty byś się uśmiechał i stał spokojnie, jak zawijają cię ze środka miasta bo jesteś niby podobny do jakiegoś bandziora. Jakbyś trochę doczytał fora o mordercach w mundurach to byś też zaczął się bać i zrozumiał, że mafia to nie tylko bandziory pokroju masy. Ręka ręke myje. POlecam lekturę choćby tego forum. https://prawda2.info/viewtopic.php?t=108
2017-05-22 09:41:03
Cos tu nie gra...
A dlaczego byl agresywny jak byl niewinny... i rzekomo pomylony jeszcze z Kims innym...? A paralizatory maja tez kamere ?
2017-05-22 00:35:54
Pikuś
Max, zapomniałeś jak bohaterami PIS byli i są kibole, za którymi wysocy aktywiści tej partii wstawiali się, dając nawet poręczenia kibolom w więzieniu Także morderca Janusz Waluś jest obiektem pisowskiej troski. Wymiotować się chce na taką obłudę.
2017-05-22 00:13:29
max
Bandziory i ćpuny to teraz bohaterowie PO. hahahahahah
2017-05-21 23:25:38
?
Tylko zwolnienie?
2017-05-21 20:55:17