poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Skaldowie mieli wypadek

Skaldowie mieli wypadek

Skaldowie mieli wypadek
Data publikacji: 2016-06-20 17:48
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-20 17:54
Wywietleń: 2190 140014

Sześć osób zostało poszkodowanych w poniedziałek (20 czerwca) w wypadku samochodu, którym jechał zespół Skaldowie. Do wypadku doszło na autostradzie A1, na wysokości miejscowości Szewo k. Włocławka. Samochód dachował. Najbardziej ucierpiał lider grupy Andrzej Zieliński, ale nie ma zagrożenia dla jego życia.

Według ustaleń policji kierujący busem był trzeźwy. Lider zespołu z powodu obrażeń wymagał pomocy przy wyjściu z rozbitego auta, pozostali opuścili je o własnych siłach. Jak poinformował zastępca dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku Krzysztof Szczepański, badanie tomografem komputerowym wykazało, że ma złamany kręgosłup, rany tłuczone głowy i prawdopodobnie złamane żebra. Pacjent przejdzie jeszcze badania rezonansem magnetycznym. Jego stan nie zagraża życiu. Zastępca dyrektora szpitala powiedział, że pozostali poszkodowani, w tym brat najciężej poturbowanego - Jacek, doznali jedynie stłuczeń, otarć i zadrapań.

Jak poinformowała Kamila Ogonowska z zespołu prasowego kujawsko-pomorskiej policji prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. (pap)

 

Na zdjęciu: Miejsce wypadku

Fot. PAP/Tytus Żmijewski

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi