poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Kraj > "Rozhisteryzowana Kopacz" i "humory prezesa"

"Rozhisteryzowana Kopacz" i "humory prezesa"

"Rozhisteryzowana Kopacz" i "humory prezesa"
Data publikacji: 2015-10-06 18:59
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-07 11:03
Wywietleń: 1095 26452

Premier Ewa Kopacz zapewniła wczoraj, że jeśli będzie rządzić kolejne 4 lata, to nią "nikt z tylnego siedzenia sterować nie będzie", a skład jej rządu będzie zależał od większości parlamentarnej, nie "od humorów prezesa". Jak dodała, bardzo mocno wierzy, że PO wygra październikowe wybory.

Na wtorkowej konferencji prasowej w Bydgoszczy dziennikarze pytali o wypowiedź kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło, w której w odniesieniu do Ewy Kopacz mówi o histerii ("rozhisteryzowana Ewa Kopacz nie zajmuje się niczym innym, tylko ciągle opowieściami o debacie").

- Pani Beata Szydło zamiast przedstawiać swój program, bardzo systematycznie robi sobie wycieczki w stosunku do mojej osoby. Ja wyznaję inną zasadę: cieszę się, że kobiety są w polityce, ale też cieszę się, że te kobiety, które są w polityce, przedstawiają realny program rządzenia - powiedziała szefowa rządu.

Dodała, że jest pewna jednego: "Gdy ja będę rządzić przez kolejne cztery lata, nikt mną z tylnego siedzenia sterować nie będzie. Poza tym skład mojego rządu będzie zależał od większości parlamentarnej a nie od humorów prezesa" - powiedziała Kopacz.

Pytana, czy jest skłonna spotkać się na debacie z Beatą Szydło, odparła: "Nigdy nie uciekałam od debaty". Zaznaczyła, że według dawnych zwyczajów szefowie partii opozycyjnych i rządzącej spotykali się podczas debat, przedstawiając swoje realne programy.

- Ale jeśli rzeczywiście prezes Kaczyński dzisiaj nie chce, chowa się za plecami Beaty Szydło, to ja już kilka razy powtórzyłam: będę debatować z Beatą Szydło, skoro nie chce debatować ze mną prezes - powiedziała Kopacz.

(pap)

Na zdjęciu: Premier Ewa Kopacz podczas konferencji po wyjazdowym posiedzeniem rządu, które odbyło się w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Fot. PAP/Radek Pietruszka

 

 

Komentarze

Olaboga
A może pani Premier przyjedzie do Szczecina z senatorem Misiakiem? pociągiem z Gorzowa?
2015-10-07 08:57:38
Kolejne 4 lata sa juz zagwaranowane dla PiS-u,
Pani Kopacz, a Kto Pania Rzadzi z przedniego siedzenia jeszcze dzisiaj...? Nie przypadkiem ten Pani PO-dopieczny... z Brukseli ??
2015-10-06 22:19:40
kabaret
Krzywousta Paździochowa z Szydłowca - królowa kabaretu , chodząca reklama botoksu ! Jak to możliwe że taka tępa baba rządzi 38 mln państwem ??
2015-10-06 17:43:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi