piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Kraj > "Rozhisteryzowana Kopacz" i "humory prezesa"

"Rozhisteryzowana Kopacz" i "humory prezesa"

"Rozhisteryzowana Kopacz" i "humory prezesa"
Data publikacji: 2015-10-06 18:59
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-07 11:03
Wywietleń: 1074 26452

Premier Ewa Kopacz zapewniła wczoraj, że jeśli będzie rządzić kolejne 4 lata, to nią "nikt z tylnego siedzenia sterować nie będzie", a skład jej rządu będzie zależał od większości parlamentarnej, nie "od humorów prezesa". Jak dodała, bardzo mocno wierzy, że PO wygra październikowe wybory.

Na wtorkowej konferencji prasowej w Bydgoszczy dziennikarze pytali o wypowiedź kandydatki PiS na premiera Beaty Szydło, w której w odniesieniu do Ewy Kopacz mówi o histerii ("rozhisteryzowana Ewa Kopacz nie zajmuje się niczym innym, tylko ciągle opowieściami o debacie").

- Pani Beata Szydło zamiast przedstawiać swój program, bardzo systematycznie robi sobie wycieczki w stosunku do mojej osoby. Ja wyznaję inną zasadę: cieszę się, że kobiety są w polityce, ale też cieszę się, że te kobiety, które są w polityce, przedstawiają realny program rządzenia - powiedziała szefowa rządu.

Dodała, że jest pewna jednego: "Gdy ja będę rządzić przez kolejne cztery lata, nikt mną z tylnego siedzenia sterować nie będzie. Poza tym skład mojego rządu będzie zależał od większości parlamentarnej a nie od humorów prezesa" - powiedziała Kopacz.

Pytana, czy jest skłonna spotkać się na debacie z Beatą Szydło, odparła: "Nigdy nie uciekałam od debaty". Zaznaczyła, że według dawnych zwyczajów szefowie partii opozycyjnych i rządzącej spotykali się podczas debat, przedstawiając swoje realne programy.

- Ale jeśli rzeczywiście prezes Kaczyński dzisiaj nie chce, chowa się za plecami Beaty Szydło, to ja już kilka razy powtórzyłam: będę debatować z Beatą Szydło, skoro nie chce debatować ze mną prezes - powiedziała Kopacz.

(pap)

Na zdjęciu: Premier Ewa Kopacz podczas konferencji po wyjazdowym posiedzeniem rządu, które odbyło się w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Fot. PAP/Radek Pietruszka

 

 

Komentarze

Olaboga
A może pani Premier przyjedzie do Szczecina z senatorem Misiakiem? pociągiem z Gorzowa?
2015-10-07 08:57:38
Kolejne 4 lata sa juz zagwaranowane dla PiS-u,
Pani Kopacz, a Kto Pania Rzadzi z przedniego siedzenia jeszcze dzisiaj...? Nie przypadkiem ten Pani PO-dopieczny... z Brukseli ??
2015-10-06 22:19:40
kabaret
Krzywousta Paździochowa z Szydłowca - królowa kabaretu , chodząca reklama botoksu ! Jak to możliwe że taka tępa baba rządzi 38 mln państwem ??
2015-10-06 17:43:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi