piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Prezydent ułaskawił Mariusza Kamińskiego

Prezydent ułaskawił Mariusza Kamińskiego

Prezydent ułaskawił Mariusza Kamińskiego
Data publikacji: 2015-11-17 19:40
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-19 19:03
Wywietleń: 1530 38214

Prezydent miał prawo do zastosowania prawa łaski na każdym etapie postępowania - powiedział we wtorek prezydencki minister Andrzej Dera o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego. Jak dodał, prezydent uznał, że osoby walczące z korupcją powinny być w sposób szczególny chronione.

Dera mówił też, że w odczuciu prezydenta sprawa byłego szefa CBA "miała wymiar polityczny".

Prezydent Duda ułaskawił byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego i byłych funkcjonariuszy biura skazanych za działania w tzw. "aferze gruntowej". (pap)

Na zdjęciu: Prezydent Andrzej Duda i minister w KPRM, koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński podczas uroczystości zaprzysiężenia Rady Ministrów w Pałacu Prezydenckim. Fot. PAP/Jacek Turczyk

Więcej w środowym wydaniu „Kuriera Szczecińskiego”.

 

Komentarze

Andrzej
Swietna decyzja Prezydenta! Mam nadziej, ze to dopiero poczatek porzadkowania naszego kraju. Mam tez nadzieje, ze PiS sie nie przestraszy ludzi takich, jak michnik i zlodziejska ferajna z PO.
2015-11-19 15:29:21
Andrzej
Swietna decyzja Prezydenta! Mam nadziej, ze to dopiero poczatek porzadkowania naszego kraju. Mam tez nadzieje, ze PiS sie nie przestraszy ludzi takich, jak michnik i zlodziejska ferajna z PO.
2015-11-19 15:28:48
Jarząbek Wacław
Ja też popieram Pana Prezydenta, a także Pana Prezesa. Pan Prezydent i Pan Prezes niech nam żyją długo i szczęśliwie. Każda ich decyzja, każde słowo cieszy mnie i zachwyt wzbudza. Nie sądziłem, że dożyję takiego szczęścia i będę miał możliwość napawać się Polską tak silną, bogatą, prawą i sprawiedliwą. Dziękuję.
2015-11-19 07:05:46
Popieram decyzję prezydenta!
POwskie cwaniactwo myślało, że zatrzaśnie wygrane w wyborach ugrupowanie, a to Trybunałem Konstytucyjnym, a to uwaleniem Kamińskiego, a tu niespodzianka! Chłopcy w krótkich majteczkach trafili na ludzi fachowych, którzy właśnie udzielają im lekcji. Mam nadzieję, że nie ostatniej!
2015-11-18 15:04:55
dareczek66
Brawo panie prezydencie mial pan takie prawo i pan z tego skozystal . Widze ze dziennikarze TVN , POLSATU i GAZETY WYBORCZEJ to sami profesorowie prawa i znawcy konstytucji ?? Gdzie byli ci klakierzy gdy zamykano prezesow stoczni szczecinskiej i rozkradziono caly majatek ?? Potem z naszych podatkow wyplaca sie odszkodowania? Gdzie sa pieniadze z zaleglych pensji stoczniowcow - poszly na odprawy politykow i poslow???
2015-11-18 13:12:02
bobo
BRAWO PANIE PREZYDENCIE !!!
2015-11-18 11:30:03
PO-dglad z 8 letniej dzialalnosci...,
Do PO-nizszych komentarzy...! Jedno jest pewne, ze Ci co maja "czyste rece" i Sumienia... nie maja podstaw do zadnych obaw i moga spac spokojnie ! !
2015-11-18 11:14:18
Edmund
Z tego wynika że każdy z nas może pobić a nawet zabić łapówkarza.Wszak będzie to walka z korupcją.Arogancki motłoch u władzy.
2015-11-18 07:29:09
Darek
Huraa, wróciła IV RP kolesi.
2015-11-18 05:47:52
Bonawentura
Pomroczność jasna w wykonaniu prezydenta. Można nagiąć prawo żeby sprawiedliwość była po naszej stronie?
2015-11-17 22:10:11
Dryja
Już jestem zachwycony a przecież to dopiero początek.135