poniedziałek, 19 lutego 2018.
Strona główna > Kraj > Premier Szydło: Nie będę marszałkiem sejmu

Premier Szydło: Nie będę marszałkiem sejmu

Premier Szydło: Nie będę marszałkiem sejmu
Data publikacji: 2017-06-05 17:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-07 10:13
Wywietleń: 2858 266828

Premier Beata Szydło odnosząc się do doniesień medialnych zdementowała w poniedziałek (5 czerwca) na Twitterze informację, że będzie marszałkiem sejmu.

"By nie tracić czasu na rewelacje redaktorów, informowanych przez dobrze poinformowane źródła, informuję, że nie będę marszałkiem sejmu :-)" - napisała szefowa rządu na swoim profilu na Twitterze.

W poniedziałek "Rzeczpospolita" napisała tekst o spekulacjach dotyczących zmian w rządzie PiS. "Marek Kuchciński nie będzie już marszałkiem sejmu. Zastąpi go Beata Szydło, a stery rządu przejmie Mateusz Morawiecki. To na razie spekulacje, ale im bliżej zapowiedzianego na 1 lipca kongresu PiS, który ma podsumować dwa lata rządów partii, tym więcej pojawia się takich informacji" - napisał dziennik.

(pap)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Vigo
Zejdź ludziom z oczu, jesteś tylko marionetka Kaczyńskiego
2017-06-07 09:56:25
edi
Nawet mi szkoda tej Szydło, pójdzie siedzieć za blokowanie publikacji wyroków Trybunału Konstytucyjnego.
2017-06-06 21:38:16
Przez
osiem ostatnich lat...
2017-06-06 16:08:11
do PO_niższych PO_szczekujących
- ja PO_czekam aż "Brocha" PO_stąpi tak jak "krulu";..."Być polskim premierem to stokrotnie ważniejsza rzecz dla mnie niż europejskie awanse.“...Mam nadzieję iż "Brocha" się nie zgnoi jak Donald Tusk...PO_luje trzeba było PO_dnieść du..ę z fotela w dniu 25 października i nie pie...lić teraz iż "kaczyści" rządzą... NaPiS-zcie PO_tłuki dlaczego TYLKO 19-cie procent głosujących w demokratycznych (liberalnych) wyborach wzięło całą władzę nad Polską!...Gdzie byliście w obronie "zielonej wyspy" gdy "kaczyści" PO_dstępnie "mordowali demokrację"?...P.S.- PiS to nie moja "brocha", ale szanuję DEMOKRATYCZNE wybory!!!
2017-06-06 09:33:33
Vera
Tej pani już dziękujemy. Nie sprawdziła się.
2017-06-06 07:39:30
straSzydło
Ta twarz mówi wszystko - przyjechał cyrk osobliwości
2017-06-05 20:59:21
Klamczucha
Najpierw oszukała rodziców pierwszych dzieci, a potem okłamała prokuratora w sprawie swojego wypadku
2017-06-05 20:40:59
Brocha marszałkiem ?
Chyba powiatowym
2017-06-05 20:28:24
Wstrętna baba
Wstyd mieć takiego premiera