poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Polska na mapie potencjalnych ataków terrorystycznych

Polska na mapie potencjalnych ataków terrorystycznych [FILM]

Polska na mapie potencjalnych ataków terrorystycznych
Data publikacji: 2017-08-24 09:26
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-06 19:02
Wywietleń: 1172 289417

Atak w Barcelonie jest spowodowany uczestnictwem w operacji „Inherent Resolve” na Bliskim Wschodzie – powiedziała PAP ekspertka ds. terroryzmu z Collegium Civitas Magdalena El Ghamari. Według niej, ze względu na nasze zaangażowanie w operację, Polska także jest potencjalnie zagrożona atakiem.

- Al-Amak, czyli agencja prasowa Państwa Islamskiego powiedziała, że atak w Barcelonie jest spowodowany uczestnictwem (Hiszpanii) w operacji "Inherent Resolve", która ma miejsce na Bliskim Wschodzie - mówimy o Iraku i Syrii” – powiedziała PAP kierownik Pracowni Bezpieczeństwa Kulturowego Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi i Gospodarczymi Collegium Civitas Magdalena El Ghamari.

Jak tłumaczyła ekspertka, zaangażowanie Hiszpanii w operację sprowadza się do dostarczania pomocy humanitarnej i szkoleń sił irakijskich. „Patrząc w kontekście uczestnictwa w operacji +Inherent Resolve+ my jako Polska jesteśmy też mocno zaangażowani, a na pewno dużo bardziej niż Hiszpanie” – powiedziała El Ghamari. Na liście potencjalnych zamachów, według ekspertki znajdują się Włochy i Rosja.

(pap)

Film: PAP

Komentarze

PO-dsluchane u Ogrodnika...
Jak w IS-lamie juz za mlodu krzywo sie "PO-plantuje w stylu lat 1400"... to i pozniej to "Mahommedowe Cos" automatycznie krzywo PO-drosnie i dalej krzywo Wyrosnie !!
2017-08-25 11:53:02
2 bardzo Duze Kontynenty
Afryka i Azja jako Kontynenty, sa kilka razy wieksze.... od malej europy, tak ze maja u Siebie wystarczajaco Duzo, Duzo Miejsca i nie ma zadnego tak PO-wodu jak i PO-trzeby, by pchali sie na Sile do Naszej malej europy - jak "S....e w Kapuste" !!
2017-08-25 00:14:08
Dla Uzdrowienia Europy
Tepic ta IS-lamska "Hokus-Pokus-Zaraze" i ich Lodzio/PO-ntony... gdzie sie da, jak sie da i ile sie da !!!
2017-08-24 12:12:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi