sobota, 24 lutego 2018.
Strona główna > Kraj > Pobicie aktora w Warszawie. Interweniuje minister

Pobicie aktora w Warszawie. Interweniuje minister

Pobicie aktora w Warszawie. Interweniuje minister
Data publikacji: 2018-01-19 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-01 15:16
Wywietleń: 762 310347
Minister sprawiedliwości Patryk Jaki zapowiedział, że wystąpi o nadzór ministerstwa sprawiedliwości w sprawie pobicia aktora Krzysztofa Pieczyńskiego. Jak napisał na Twitterze, Warszawa powinna być miastem bezpiecznym.

Pieczyński został pobity w środę w centrum Warszawy. Aktor zrelacjonował zdarzenie w Polsat News. Jak mówił, napastnik nazwał go „pedałem”, zaczął kopać i uderzył pięścią w twarz. Aktor się bronił.

– Usłyszałem od niego, że w innych krajach, takich jak ja się likwiduje. Zapytałem – za co mnie tak nienawidzisz? Bo masz czerwoną kurtkę, bo masz 70 lat, a ubierasz się jak 14-latek – usłyszał.

Do sprawy odniósł się Patryk Jaki: „Pobicie Krzysztofa Pieczyńskiego to skandal. Musimy z takimi zachowaniami walczyć. Poproszę o nadzór MS nad tą sprawą” – napisał na Twitterze. Jak zaznaczył, Warszawa musi być miastem bezpiecznym.

(pap)

Fot. Facebook/Krzysztof Pieczyński

Komentarze

Ruina
A co to takiego że dostał w gębę chyba zasłużył i żeby z tym do ministerstwa ?..
2018-01-22 16:55:31
Jarun
Tylko dlatego, że aktor dostał po mordzie to od razu Patryk Jaki usłużny chłopczyk w roli ministra sprawiedliwości zajmuje się...szarpaniną? Nie ma poważniejszych spraw Patryk, czy mu nie dają poważniejsze sprawy ze względu na brak doświadczenia? Patryś to magister politologi, który ośmieszył się wzywając Hankę Waltzową na przesłuchanie, a ta go olała.
2018-01-19 17:32:28
Umorzyć
Jeden " psychiczny" nie lubi czerwonych kurtek i pedałów , a drugi "psychiczny" nie lubi katolików. Pech chciał , że się spotkali na ulicy. Sprawa do umorzenia.
2018-01-19 16:29:21
Sptkanie psycholo.
Pieczyński jak chce załatwić sobie dobrze płatną rolę w filmie to pluje na kościół katolicki i Polskę. Ktoś zapyta dlaczego ? Dlatego , że najważniejszą osobą w Polsce do rozdawania ról jest znana lewaczka Agnieszka Holland. Jej żydowskie pochodzenie to wielke znajomości w Hollywood. Ona załatwia dobre role w HBO i Canal+ tylko lewakom i zbokom. A wczoraj w Warszawie spotkało się na ulicy dwóch psycholi : prawicowy i lewicowy. Wynik tego starcia to żadna sensacja.
2018-01-19 16:13:02
OBSERWATOR(R)
Krzysiek to znany prowokator.On sam zlecił pobicie samego siebie , aby wywołać temat i zaistnieć w mediach.To jest coś w rodzaju heppeningu i teraz robi skutecznie z siebie ofiarę.Jego poobijana morda teraz we wszystkich mediach. Ale za jego poglądy to mu się należało od dawna lanie.
2018-01-19 13:47:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy