wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Niepodległa jest dla wszystkich

Niepodległa jest dla wszystkich [FILM]

Niepodległa jest dla wszystkich
Data publikacji: 2017-11-08 22:54
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-13 19:52
Wywietleń: 534 300189

"Niepodległa jest dla wszystkich" - to hasło dostępnego od środy 8 listopada w internecie spotu promującego  kampanię społeczną obchodów stulecia niepodległości Polski. Film zrealizowano na zlecenie Biura Programu "Niepodległa". 

- Każdy z nas może inaczej świętować niepodległość – każdego dnia lub tylko 11 listopada, z najbliższymi, albo z nieznajomymi, biorąc udział w oficjalnych uroczystościach, albo organizując własne, lub po prostu… 11 listopada wywieszając flagę państwową. To, jak świętujemy jedną z najważniejszych rocznic w historii naszego kraju, nie jest istotne, bo niepodległa… jest dla wszystkich. I każdy z nas jest jej częścią! Każdy z nas tworzy ją na co dzień - podkreśla Biuro Programu "Niepodległa". - Zachęcamy wszystkich do włączenia się w radosne świętowanie niepodległości i organizowania własnych wydarzeń oraz dodawania ich do kalendarium obchodów niepodległości lub do wzięcia udziału, w którymś z opisanych w bazie projektów.

 W spocie promującym kampanię społeczną zagrali beneficjenci programu dotacyjnego „Niepodległa”". Film można zobaczyć w mediach oraz przestrzeni publicznej, a także w pociągach PKP Intercity.

(mag)

Fot. niepodlegla.gov.pl

Komentarze

W rowno-uprawnieniu
Jak i Kobiety chca byc "nie-podlegle"... to musza od czasu do czasu - zmieniac i swoje pozycje ??
2017-11-09 12:16:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi