niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Menedżer zmiany

Menedżer zmiany

Menedżer zmiany
Data publikacji: 2015-09-09 20:19
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-13 17:28
Wywietleń: 1175 19479

Prezes PiS Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Roku dorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. - Mam nadzieję, że ta nagroda jest symptomem bardzo ważnej zmiany w Polsce – mówił polityk odbierając wyróżnienie, przyznane mu przez radę Forum. W laudacji redaktor naczelny tygodnika „W sieci” Jacek Karnowski nazwał Kaczyńskiego „menedżerem zmiany” jaka dokonuje się w Polsce.

- Mam nadzieję, że ta nagroda jest symptomatyczna; jest symptomem pewnej zmiany, bardzo ważnej zmiany - że coś niedobrego w naszej historii, w naszym życiu publicznym, coś co trwało już wiele lat, kończy się, że wracamy do normalności – powiedział Kaczyński dziękując za nagrodę.

- Normalności, gdzie są różne poglądy, które muszą się ścierać; normalności, w której mamy do czynienia z rządzącymi i tymi, którzy są w opozycji, ale to wszystko jednak funkcjonuje w ramach takiego mechanizmu, który zakłada wzajemną akceptację; właśnie akceptację demokracji, ze wszystkimi jej narowami, bo są one niemałe, ale także z tym, o czym powiedział kiedyś Churchill: zły ustrój, ale lepszego nikt nie wymyślił – dodał prezes PiS.

Laudację, w której znalazły się główne motywy przyznania nagrody Kaczyńskiemu, wygłosił redaktor naczelny tygodnika „W sieci” Jacek Karnowski, który podkreślił, że przyznająca nagrodę rada, która składa się z osób o bardzo różnych biografiach, wybrała tegorocznego laureata jednogłośnie.

- Motywy wydają się oczywiste. To jest rok zmiany, rok przełomu. Jarosław Kaczyński jest wielkim menedżerem tej zmiany – to on wskazał kandydata na prezydenta, to on poprowadził kampanię, które przejdzie do historii jako przykład wielkiego sukcesu, niespodziewanego sukcesu – mówił dziennikarz. (pap)

Na zdjęciu: Prezes PiS powiedział, że nagroda w Krynicy zaskoczyła go.  Fot. PAP/Grzegorz Momot

Więcej w czwartkowym „Kurierze Szczecińskim”.

Komentarze

Wawrzek
Tak, tak czas byłoby aby PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ POWRÓCIŁY DO SĄDÓW a do Sejmu POLITYCY właściwych wymiarów a nie kłamcy i oszuści wyborczy. Co to za nazwa partii? PO? albo PiS?. Mnie zawsze Platforma kojarzy się z transportem nie zawsze świeżego towaru, może i tu coś w tym jest?
2015-09-13 14:04:45
w-PiS-anka,
Czas wiec najwyzszy, by w RP roku 2015-go...zaczelo wreszcie i nareszcie obowiazywac - Prawo i Sprawiedliwosc ! !
2015-09-09 22:07:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi