poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Kraj > Ksiądz: WOŚP zbiera na aborcję i eutanazję

Ksiądz: WOŚP zbiera na aborcję i eutanazję

Ksiądz: WOŚP zbiera na aborcję i eutanazję
Data publikacji: 2017-01-15 21:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-01-17 08:29
Wywietleń: 1021 201083

Jak podał portal „Nowej Trybuny Opolskiej”, w jednej z parafii w Strzelcach Opolskich ksiądz w trakcie niedzielnej mszy poinformował wiernych, że WOŚP zbiera pieniądze na aborcję i eutanazję. Jak podano, po tych słowach część uczestników mszy opuściła kościół.

Ponad 25,4 mln zł zebrano ok. godz. 20 na WOŚP, kiedy w całym kraju rozbłysły "światełka do nieba" - kulminacyjny punkt 25. Finału. W tym roku fundacja zbiera pieniądze na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów.

* * *

Blisko 40 proc. Polaków uczestniczyło w 2015 r. w mszach świętych; 17 proc. przystępowało do komunii św. – wynika z badań Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego.

(pap)

 

Na zdjęciu: Kwesta podczas 25. Finału WOŚP na placu Zamkowym w Warszawie

Fot. PAP/Leszek Szymański

Komentarze

i dlatego kościoły pustoszeją
przez takich durni jak ten ksiądz
2017-01-17 07:34:28
maks
"Nowa Trybuna Opolska" czyli stara Trybuna Ludu organ PZPR . hahahah KS podaje takie wiadomości z tak niewiarygodnego zródła chyba żeby napuszczać ludzi na siebie.
2017-01-16 21:05:38
darek
Brawa dla tych osób które wyszły z kościoła. Zła nie wolno tolerować.
2017-01-16 18:27:20
Podać imię i nazwiskjo tego klechy
Niech społeczeństwo wie jakiego ma wśród siebie pasożyta
2017-01-16 12:59:57
zak
Bo to prawda ludzie powinni być swiadomi na co daja pieniądze. Każdy daje na co chce. A atakujący księdza są zakłamani.
2017-01-16 10:44:09
Andrzej
Jaki cel ma ta wiadomość chyba tylko jątrzenie i napuszczanie.Kurier upadasz
2017-01-16 09:34:16
zed
Czarną mafię boli, że te pieniądze nie trafiają do nich. Nic dziwnego, ludzie odsuwają się od nich bo współdziałają z obecnym reżimem. Widać to szczególnie w Szczecinie gdzie na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Ładsztownię przyszło trzy razy więcej ludzi niż na orszak Trzech Króli w centrum miasta.
2017-01-16 08:06:14
do ,,roger"
tylko prymityw i samolub myśli tak jak ty