sobota, 20 stycznia 2018.
Strona główna > Kraj > Kaczyński o zmianach ministrów

Kaczyński o zmianach ministrów

Kaczyński o zmianach ministrów
Data publikacji: 2017-12-13 09:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-20 09:49
Wywietleń: 955 304936

- Jestem niemal pewien, że rekonstrukcja rządu zostanie przeprowadzona na początku przyszłego roku - w styczniu; wydaje mi się, że zmiany będą dosyć głębokie - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Ocenił również wtorkowe expose premiera Mateusza Morawieckiego jako "znakomite".

Zapytany, którzy ministrowie zostaną "wymienieni", odpowiedział: "Wchodziłbym tutaj w rolę premiera, którym nie jestem. Gdybym chciał wymieniać jakieś nazwiska, ale wydaje mi się, że zmiany będą dosyć głębokie".

Prezes PiS pytany o doniesienia, z których wynika, że jest oczarowany osobą i wiedzą Morawieckiego, stwierdził, że "charakterystycznym dla pewnych środowisk dziennikarskich jest zupełne mieszanie stosunków osobistych, towarzyskich ze sprawami politycznymi".

- To nie jest kwestia oczarowania, to jest kwestia zmiany pewnych okoliczności i w związku z tym potrzeby wykonania operacji, które lepiej będzie wykonywał premier Morawiecki, ale przez cały czas podkreślam swoje ogromne uznanie, ogromy szacunek i taką wiarę w polityczną przyszłość Beaty Szydło - powiedział prezes PiS. - My w tej chwili zmieniamy jednego bardzo dobrego premiera, mówię o Beacie Szydło, to była świetna premier, na drugiego, jestem przekonany, też świetnego premiera.

(pap)

Na zdjęciu: Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas debaty po wygłoszonym expose przez premiera Mateusza Morawieckiego
Fot. PAP/Radek Pietruszka

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Kaczorek po kaczemu- namieszał w kaczym bajorku i teraz cieszy się ,gdy jego kukły taplają się w tej kloace! A on? On, tak jak w Stanie Wojennym - śpi z kotem pod maminą pierzyną i myśli "co by tu jeszcze spieprzyć?"
2017-12-20 09:25:19
@ do PO
Lecz się, jesteś chory - co widać po twoim pisaniu. Jeden wielki bełkot schizola... plus ortografia. Wiem, nie kontrolujesz siebie i leków nie bierzesz.
2017-12-14 20:47:16
do PO_przednika
- zamiast szczekać na PiS zastanów się co zaproPO-nujesz Polakam gdy PO zdobędzuie władzę i Tusk przyjedzie na "białym koniu".....Do tej pory nie mogłem przeczytać dlaczego tak wielu zwolenników PO (oprócz "na państwowym garnuszku") nie ruszyło "du(d)y" i olało demokratyczne wybory....Jeśli PiS tak zasłuży dla Polaków jak PO/PSL to Polacy kopną "kaczkę" w de.....Rozumiesz debilu, skutkiem jest rząd "kaczystów", a przyczyną rząd PO/PSL?.....Inaczej PO_tłumaczyć?
2017-12-14 19:15:46
@do @ Jaruna
Brak argumentów :-))) zaczynają się wyzwiska. Kłamać i oszukiwać w tym prezes osiągnął mistrzostwo. Zmienia manekiny, bo nie ma pomysłu: co dalej!?. Traktował powiatową jak popychadło...
2017-12-14 14:41:52
do @ Jaruna
- nie pitol głupot, dostała kwiatki!....Ważniejsze od "kwiatków" był "fak" dla totalnej.....Wyjaśnij debilku, dlaczego Schetyna z kumplami nasłał chuliganów z "bejsbolami"?....Gdyby nie kumpel "króla" to "broszka" żyły by długo i rządziła ku uciesze ludu pracującego miast i WSI....P.S.- mylisz skutek z przyczyną.
2017-12-14 10:05:45
Czekamy
Polska czeka na odwołanie ministrów: Macierewicza, Waszczykowskiego, Błaszczaka i Szyszki
2017-12-14 09:44:48
Jarun
Jaki jest sens obronić kobietę przed chuliganami, by potem ją skopać ? A tak właśnie PiS (prezes) postąpił z premier Szydło ! Najpierw obronili przed kuksańcami, a potem zasadzili kopa!
2017-12-14 00:10:44
do @ Jaruna
"Sejm (rząd!) dał wotum zaufania powiatowej, a za kilka godzin zdymisjonował ją - twierdząc, że była to dobra, najlepsza premier.".......Debilku, nie kumasz iż ten "(rząd!) dał wotum zaufania" to środkowy palec dla "totalnej"?....Przecież "kaczaki" ogłaszali już od miesiąca iż "będą zmiany".....Pan Grzesio z kumplami chciał dymisji i dostał "faka".
2017-12-13 23:57:10
opos
Zamiast kurdupel ,mów mu Balbina. Antonio ,przy rozwiązywaniu WSI wiedział czego szukać, najważniejsze były papiery. To były papiery lepsze niż miała SB. Nikt go nawet nie chciał internować-bo za co, za to że zaspał? IPN obsadzony według jedynej słusznej, papiery przetrzepane lepiej niż za Mazowieckiego ,to co ma wypłynąć do wiadomości ludu pracującego miast i wsi.
2017-12-13 16:04:40
zak
Trole z poprzedniej władzy jedynie demokratycznej ustanowionej przy okrągłym stole. Nic wam nie da pisanie paszkwili. Powoli czasy takich jak wy przechodzą w zapomnienie. Wszyscy wiedzą ,że jesteście oszustami.Zniszczyliście przemysł w Polsce na polecenie Niemiec i Putina.Teraz będzie etap rozliczenia was za szkody jakie wyrządziliście Polsce. I do kalambusza.
2017-12-13 14:09:54
trohan
Oczywiście na wiosnę prezes ogłosi, że Morawiecki jest najlepszym premierem - po czym go zdymisjonuje i wybierze następnego manekina. Normalny odlot krętacza.
2017-12-13 12:44:22
Do... PO-nizszego "o"
Ludzie z wyzszym czy Wysokim Poziomem IQ - beda zawsze szczupli ! Proponuje wiec Wizyte u Medycznego czy Dietetycznego Specjalisty...
2017-12-13 12:13:30
Jarun
Knypek schizofrenik potyka się o własne nogi. Sejm (rząd!) dał wotum zaufania powiatowej, a za kilka godzin zdymisjonował ją - twierdząc, że była to dobra, najlepsza premier. Taka strategia może tylko zakwitnąć w chorym umyśle. Morawiecki-doradca Tuska jest lepszy od Beaty-"Dobra zmiana-Damy radę"
2017-12-13 12:05:42
Pytanie... do Jaruna
A Ty za Kim PO-szedles...i Kogo sluchales... w latach 1945-2015 - ze az tak Cie teraz "PO-NO-SI"...!!
2017-12-13 12:02:29
Pierre d'Olnięty
do @jarun, @o i @alek Popuście zwieracze, została wam tylko defekacja - ale przynajmniej odczujecie ulgę!
2017-12-13 11:39:36
o
kurdupel ze skrzyneczki wyczarował nową lepszą zmianę- zamienili się półdupkami na stołkach i ma być dobrze a nawet lepiej bo poprzedniczka była z zaścianka a teraz mamy gościa co po Wall Street w krawacie biegał. wiadomo miastowy z milionowym kapitałem własnym lepszy niż dama z tandetną broszką. w kontynuacji nowego premier pośle córkę do zakonu aby być co najmniej dobry jak poprzedniczka i wesprze ojca dyrektora w nowym uświęconym hobby- muzeum objawionym przez radio i telewizję. będą zmiany w rządzie -jeden świr zastąpi inny dewiant. idą święta. na stół trzeba coś położyć więc położyli suchego indyka
2017-12-13 11:17:39
Alek
Nawet Wódz nie może wyrzucić z rządu Hetmana Wielkiego. Najwyrażniej Hetman COŚ wie,skoro Wódz się go boi ruszyć.
2017-12-13 10:43:13
..
Skoro była takim świetnym premierem to po co ją zmienili????jak coś jest super to się kontynuuje a nie zmienia, no chyba że tu wchodzą w rachubę odprawy .....
2017-12-13 10:24:29
Jarun
Wredny kłamca, mały oszust. Prezes był oczarowany broszką , po czym ja zdymisjonował, dając stanowisko "bez teki", czyli piąte koło u wozu. Kurdupel uwielbia okłamywać, oszukiwać, mówić jedno a robić drugie...taki wichłacz, intrygant, dwulicowy faryzeusz. Porządny człowiek nie słucha i nie pójdzie za wodzem-kłamcą, fałszywym, który ciągle knuje, knuje.
2017-12-13 10:22:20