sobota, 20 stycznia 2018.
Strona główna > Kraj > „Europa będzie biała albo…”

„Europa będzie biała albo…”

„Europa będzie biała albo…”
Data publikacji: 2017-11-12 19:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-22 17:34
Wywietleń: 985 300906

Nie ma zgody, żeby w przestrzeni publicznej funkcjonowało wsparcie dla wspólnoty narodowej w sensie etnicznym; popieramy myślenie narodowe w sensie narodu kulturowego – powiedział w niedzielę wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.

Pod hasłem „My chcemy Boga” ulicami Warszawy w Marszu Niepodległości przeszło w sobotę – jak szacuje policja – ok. 60 tys. osób.

Manifestujący nieśli transparenty, na których przeczytać można było m.in. „My chcemy Boga”, „Lwów i Wilno pamiętamy”, „Wszyscy różni, wszyscy biali”, „Europa będzie biała albo bezludna”, „Biała Europa braterskich narodów”.

Skandowano hasła: „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”, „Bóg, honor i ojczyzna”, „Polski przemysł w polskich rękach”, „Naszą drogą nacjonalizm”, „Precz z lewactwem”, „Polska katolicka, nie laicka”, „Cześć i chwała bohaterom, biało-czerwone barwy niezwyciężone”. W trakcie marszu uczestnicy odpalali świece dymne, race i petardy.

(pap)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Nazi- onalisten...
"Naszą drogą nacjonalizm” czyli NAZI ZM... powiązany w grupy stanowi FASZYZM...szanowny ministrze- vicepremierze.... Jeśli na ich czele stanie jakiś FIUHRER - zaczną się "kryształowe noce" na tych "innych" Polakach-niekatolikach, na prawosławnych białostockich, na Cyganach, Ślązakach, Kaszubach... i zapłonie Rzeczpospolita... Oto wizja działań Prezesa i Sekty...
2017-11-22 17:20:51
o
zmiany klimatyczne są nieuniknione i wraz z ociepleniem czekają nas srogie zimy i Europa będzie biała. tak twierdzą naukowcy a nie rasiści. marsz wcale nie był ani faszystowski ani nazistowski jak chcą to ujmować media a PROEKOLOGICZNY bo hasło my chcemy Boga w swojej retoryce był zawołaniem o przywrócenie normalności- aby lato było latem a zimą zima.niestety zabrnęliśmy jako cywilizacja za daleko! Europie grozi wyludnienie bo o ile w niskich temperaturach da się żyć to w upale już nie a ku temu wszystko zmierza. Tylko podli i nikczemni ludzie zatrudnieni w zawodowo antypolskich ujadaczkach i polakożercy są w swej perfidii zdolni przypisać polskiemu społeczeństwu każde łajdactwo jakie dopuszczali się w dziejach ich mocodawcy
2017-11-14 18:54:06
Batow
Moskwa ma was w dupie. Poniali duraki?
2017-11-14 16:02:45
mieszkaniec
Maszerowanie w towarzystwie zielonej antyNatowskiej rosyjskiej V kolumny-ciekawy dysonans poznawczy i brak znajomości historii oraz obecnej geopolityki Władimir was kocha, w Moskwie brakuje już szampanów
2017-11-14 12:08:17
Jarun
PZPR nie promowało zboczeń, wynaturzeń i walki nie sprowadzali do haseł: Nasza jest macica! Lewak -ty jesteś degenerat a nie socjalista. Gdzie w dziełach Lenina,Kautsky'ego, Marksa znajdziesz takie hasła. Goń się tęczowa zarazo do "kawiorowej lewicy".
2017-11-14 11:45:36
Do... Ja lewak
No to szerokiej drogi i udanej teczowej po-drozy do Swoich... i w Afryce ! No i dodatkowe pytanie: jak po-zbyc sie i to jak najszybciej, krecacych sie Non-Stop 2-ch Pedalow przy rowerze ??
2017-11-14 01:00:36
Ja lewak
Kwestionuję znaczenie w życiu społecznym takich wartości jak pochodzenie, język, tradycja, historia, płeć, kolor skóry, naturalne miejsce bytowania, religia, naród, przodkowie, odrębność etniczna. Buduję nowe, multikulturowe społeczeństwo. I jak każdy komunista wierzę w mrzonkę jego powstania. Zamachy terrorystyczne to dla mnie przejściowe trudności, z którymi trzeba nauczyć się żyć i efekt niedostatecznej otwartości skostniałych społeczeństw na nowych przybyszów - sól nowego społeczeństwa. Nienawidzę zacofanych wschodnich Europejczyków, bo ich postawa demoralizuje przekonane już do nowej idei społeczeństwa nowoczesnego Zachodu, stwarza złudne wrażenie, że istniała też inna droga dla rozwoju i pokoju. To kłamstwo!!! Nie istniała!!! Kto tym zarządza? Nasze serca i umysły, a doniesienia, że z ukrycia jakaś wredna nacja są z gruntu fałszywe, bo nacji ma nie być, prawda..? @Jarun nazywanie nas po imieniu to nie moda, to potwierdzenie naszego istnienia przez struchlałe ze strachu archaiczne społeczeństwa. Pozdrawiam tęczowo!
2017-11-13 22:07:32
Jarun
Teraz nastała moda, żeby wyzywać od lewka. Ad rem. Dużo hałasu o nic. Takie medialne smrodliwe chuchy z du...podpoduchy.
2017-11-13 18:27:35
Biały cały rok
Chciał byś Gliński. Jestem biały i nie zamierzam się tego wstydzić, a Europa jest naturalnym miejscem zamieszkania nie żółtych, nie czerwonych, nie czarnych ale właśnie białych ale to się w zlewaczałych główkach nie mieści.
2017-11-12 23:55:25
Pikuś
Zmobilizuj się w toalecie bo za bardzo cię wzdęło. Istnieje realna groźbą, że wybuchniesz i będzie dużo multi-kolorowego smrodu.
2017-11-12 23:08:57
Czas na mobilizacje...
Jak nie zostanie i to jak najszybciej ZASTOPOWANA naplywajaca w setkach tysiecy do Europy ( !!! ) Afrykanska "PO-prawnosc PO-lityczna typu Multi-Kulti i Kunta-Kinte" to za kilkadziesiat lat, Europa moze byc najpierw czerwona od przelewu krwi w Walkach z IS-lamem... a w ostatecznosci czarne brody z czarnymi chustami i ich czarnymi lumpami, moga przejac "reszte" Naiwnej Europy - ale tylko do Bugu ??
2017-11-12 21:21:40