poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Kraj > BOR może więcej?

BOR może więcej?

BOR może więcej?
Data publikacji: 2017-05-01 18:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-02 10:00
Wywietleń: 242 248637

Szef BOR gen. Tomasz Miłkowski nakazał rozpoczęcie postępowania ws. nieprawidłowego parkowania samochodu BOR na miejscu dla niepełnosprawnych. Chodzi o rządowe auto, którym na spotkanie w Sieradzu przyjechała szefowa MEN Anna Zalewska.

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska pojechała do Sieradza na otwarcie sali gimnastycznej w szkole integracyjnej. Na zdjęciu udostępnionym m.in. przez posła PO Cezarego Tomczyka widać, że czarny mercedes zaparkowany został na tzw. kopercie, czyli miejscu dla uprawnionych osób niepełnosprawnych.

Osobie, która bez uprawnienia stanie na oznaczonym miejscu dla niepełnosprawnych, grozi 500 zł kary i 5 punktów karnych.

(pap)

Fot. Twitter

Komentarze

parkngowy
Wygląda na to, że tabliczka informująca o miejscu dla niepełnosprawnych jest odwrócona i niewidoczna dla kierowcy.
2017-05-02 00:36:14
Gość
Specjalna Sytuacja... ! ! OSOBIE, ktora bez uprawnienia stanie na oznaczonym miejscu dla niepelnosprawnych grozi 500 zl kary i 5 punktow karnych. Pytanie: dotyczy to rowniez Pieszego ? Czyzby wiec samochod BOR-u nie mial Specjalnego Uprawnienia...? A jesli nie, to natychmiast wystawic i takie Uprawnienie powinno byc zawsze w takich sytuacjach widoczne w momencie postoju i Auto mimo wszystko powinno byc zawsze pod Obserwacja ! Reasumujac: co jest wiec wazniejsze... Bezpieczenstwo Czlonkow Rzadu w Specjalnych Sytuacjach... czy ewentualne Auto osoby niepelnosprawnej, ktora mogla w takiej sytuacji postawic swoje Auto w innym miejscu lub jak by "cos nie pasowalo"...(?) pojechac spowrotem w domu !! A na przyszlosc, Organizatorzy Spotkania powinni wyraznie odgrodzic i zabezpieczyc najblisze bezpieczne miejsce/a dla Aut czy Auta BOR-u !!
2017-05-01 22:23:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi