wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Złoty Akant za stoisko

Złoty Akant za stoisko

Złoty Akant za stoisko
Data publikacji: 2016-02-14 14:22
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-14 14:39
Wywietleń: 872 120034

Stoisko Pomorza Zachodniego na Targach Regionów i Produktów Turystycznych w Poznaniu zdobyło statuetkę Złotego Akanta. W konkursie „Acanthus Aureus" otrzymują ją ekspozycje najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej wystawcy.

Na 27. już, ale po raz pierwszy odbywającym się nie jesienią, lecz na przedwiośniu Tour Salonie tradycyjnie swoje atrakcje pokazywało 12-14 lutego i nasze województwo. Stoisko przygotowała i prowadziła Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna. Wraz z nią w targach uczestniczyli: Kołobrzeg, Koszalin, Świnoujście, Świdwin, Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego, Świnoujska Organizacja Turystyczna oraz Park Edukacji i Rozrywki „Leonardia" z Krup koło Darłowa, w którego namiocie były urządzane gry.

Prezentacja Pomorza Zachodniego na tegorocznym Tour Salonie została nagrodzona statuetką Złotego Akanta. W konkursie „Acanthus Aureus" otrzymują ją stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji podczas targów strategii marketingowej wystawcy.

Celem konkursu „Acanthus Aureus" ", który od 2003 roku organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie, jest wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, sprzyjających bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślających pozytywny wizerunek wystawcy.Kapituła ocenia m.in.: cele uczestnictwa w targach z punktu widzenia strategii marketingowej, scenariusz stoiska, koncepcję przestrzenną oraz układu graficznego eksponatów i etalażu.

(mag)

Złoty Akant za stoisko Złoty Akant za stoisko

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi