piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Z auta do pociągu

Z auta do pociągu

Z auta do pociągu
Data publikacji: 2016-02-04 08:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 330 115670

Kierowco, zostaw swoje auto w garażu i pojedź pociągiem PKP Intercity – zachęca PKP Intercity. W ten weekend kolejowy przewoźnik ma specjalną promocję dla zmotoryzowanych. Każdy, kto w kasie okaże dowód rejestracyjny swojego samochodu, będzie mógł kupić taniej bilety dla siebie i osób towarzyszących.

W ten weekend (6 i 7 lutego) PKP Intercity zaproponuje bilety w cenie 29 zł na pociągi TLK i IC oraz 49 zł na składy EIC i EIP. Z promocji „Weekend dla kierowców” będą mogły skorzystać osoby, które w sobotę i niedzielę przy zakupie biletu w kasie okażą ważny dowód rejestracyjny samochodu osobowego. Kupujący może również nabyć bilety w tych cenach dla towarzyszy podróży, ale maksymalnie dla tylu, ile miejsc znajduje się w jego aucie.

- Mamy już pewne sukcesy w pozyskiwaniu pasażerów autobusów, jednak największą grupą, którą chcielibyśmy zachęcić do podróży PKP Intercity, są poruszający się prywatnymi samochodami - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes PKP Intercity SA. - Chcemy zachęcić podróżnych, wybierających samochód jako środek transportu do tego, aby sami sprawdzili, jak wiele się na kolei i w Intercity zmieniło na lepsze. Nie wykluczamy, że będziemy tę akcję kontynuować w trakcie kolejnych wybranych weekendów.

Bilety w specjalnych cenach będą obowiązywać na przejazdy dowolną trasą w 2. klasie pociągów: TLK, IC, EIC, EIP. Będą dostępne tylko w kasach, a ich liczba biletów jest nielimitowana.

(mag)

 

 

 

 

Komentarze

Spóźniony
A co z juz kupionymi biletami przez internet? Jakies zwroty ?
2016-02-05 10:58:57
zs
Najpierw trzeba być wiarygodna firmą a nie żartem. Ilość spóźnień i różnych innych wianków przechodzi ludzkie pojęcie . Człowiek , który jest umówiony gdzieś na konkretna godzinę nie może zaufać pkp (pisownia specjalna) ....w razie spóźnienia jako wytłumaczenie słyszymy : bo jest za zimno i pękają szyny , jest za gorąco , jest mgła , musieliśmy czekać na załogę ..... to są żarty moi drodzy dotowani ze skarbu państwa .
2016-02-04 16:19:19
Adrian
Szkoda że nie mam samochodu promocja PKP jest super
2016-02-04 12:57:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny