sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Wystartuj z własnym biznesem

Wystartuj z własnym biznesem

Wystartuj z własnym biznesem
Data publikacji: 2017-05-22 08:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-22 20:57
Wywietleń: 1569 259308

Jesteś bezrobotny i chcesz założyć własną działalność gospodarczą, stawiasz pierwsze kroki w biznesie i gubisz się w prawie podatkowym i ubezpieczeniach, nie masz etatu, a dotychczasowe oferty pracy nie spełniły twoich oczekiwań - przyjdź na Szczeciński Dzień Przedsiębiorczości, którego ósma edycja odbędzie się w najbliższą środę, 24 maja.

Impreza na stałe wpisała się już w kalendarz przedsięwzięć Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie i ciszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Jej celem jest promocja aktywnych postaw klientów PUP w znalezieniu pracy, czy to etatowej, czy w ramach własnej działalności. Szczeciński Dzień Przedsiębiorczości skierowany jest głównie do tych, którzy chcą wybrać tę drugą formę - samozatrudnienie. Przyszli przedsiębiorcy dowiedzą się tu, jak uzyskać z zewnątrz wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności, będą mogli zapytać ekspertów od prawa podatkowego, ubezpieczeniowego i gospodarczego, jak radzić sobie na starcie. Tym, którzy wolą pracę etatową, doradzą i przedstawią swoje oferty partnerzy wydarzenia - agencje pracy.

Udział w Szczecińskim Dniu Przedsiębiorczości, który odbędzie się 24 maja br. w godz. 11-14 w siedzibie PUP przy ul. Mickiewicza 39 w Szczecinie zapowiedziały organizacje wspomagające finansowanie działalności gospodarczej, banki, stowarzyszenia i fundacje przedsiębiorców oraz niepubliczne agencje pracy a także instytucje publiczne: ZUS, Urząd Skarbowy i Urząd Miejski. 

Patronat medialny nad Szczecińskim Dniem Przedsiębiorczości objął "Kurier Szczeciński".

(kel)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

 

Komentarze

pipi
- będzie na "dokształcie"; - jak ukraść pierwszy milion?
2017-05-22 20:31:19
Komitet Obrony Banksterów z Madery
Zlecenia da Ryszard Petru z Jolantą Szmit i Biedroniem i Lubnauer w zestawie kwadratowym z wypelnieniem pianą
2017-05-22 11:30:21
firma
Założyć łatwo, a kto da zlecenia?
2017-05-22 09:08:13

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi