niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Więcej bankomatów nad morzem

Więcej bankomatów nad morzem

Więcej bankomatów nad morzem
Data publikacji: 2015-07-20 21:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-25 17:11
Wywietleń: 700 3476

PKO Bank Polski na wakacje instaluje sześć dodatkowych bankomatów w nadmorskich miejscowościach województwa zachodniopomorskiego. Sezonowe maszyny mają funkcjonować co najmniej do końca września.
W tymczasowych bankomatach można realizować takie same operacje, jak w pozostałych urządzeniach PKO BP. Są dostępne 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie urządzenia wyposażone są w udogodnienia dla osób niewidomych. Poszczególne elementy są oznaczone naklejkami z napisami w języku Braille’a, a po włożeniu słuchawek do gniazda bankomatu klient otrzymuje dostęp do komunikatów głosowych, które prowadzą go w trakcie realizacji transakcji. Urządzenia rozpoznają też dziecięce karty przedpłacone z oferty PKO Junior. Po ich identyfikacji na ekranie pojawiają się odpowiednie, dedykowane najmłodszym komunikaty w atrakcyjnej szacie graficznej.
Mobilne bankomaty PKO BP staną tego lata w sześciu nadmorskich miejscowościach naszego województwa. Pojawią się w Dziwnowie (ul. Mickiewicza 22), Rewalu (ul. Saperska 3), Międzyzdrojach (ul. Promenada Gwiazd 2), Mielnie (ul. Kościuszki 6-8), Świnoujściu (ul. Żeromskiego 1) i Ustroniu Morskim (ul. Chrobrego 20).
(jps)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi