piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS
Data publikacji: 2017-09-10 18:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1182 291706

W placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaczyna się 11 września „Tydzień Przedsiębiorcy". Tegoroczny odbywa się pod hasłem „e-Składka – proste płatności z ZUS”. W jego trakcie zachodniopomorscy pracodawcy będą mogli skorzystać z kilku bezpłatnych szkoleń.

Zmiany w opłacaniu składek, elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA) i sposoby radzenia sobie z długiem w ZUS – to tylko niektóre z tematów „Tygodnia Przedsiębiorcy”, który potrwa do piątku (15 września). Na zachodniopomorskich pracodawców i przedstawicieli firm będzie czekać w jego trakcie m.in. kilka bezpłatnych szkoleń oraz seminariów, np. „ABC przedsiębiorcy", „e-Składka – nowy wymiar rozliczeń”, obsługa e-ZLA, czy „Delegowanie pracowników w świetle przepisów prawa unijnego”. A z myślą o rozpoczynających działalność gospodarczą – „Pakiet nowego przedsiębiorcy”. Odbędą się w Szczecinie, Koszalinie, Białogardzie, Drawsku Pomorskim, Kołobrzegu, Szczecinku, Świdwinie i Wałczu.

Harmonogram szkoleń „Tygodnia Przedsiębiorcy” i zapisy na http://www.zus.pl/firmy/pozostale/tydzien-przedsiebiorcy/seminaria.

(mag)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny