poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Gospodarka > Stypendia dla najlepszych

Stypendia dla najlepszych [GALERIA]

Stypendia dla najlepszych
Data publikacji: 2017-11-25 13:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-25 19:33
Wywietleń: 513 302637

Klaudia Gabryszak, Monika Kabat i Konrad Lipiński - najlepsi uczniowie Technikum Zawodowego z klasy o profilu technik technologii chemicznej z Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach - to pierwsi stypendyści Grupy Azoty Police. Firma nie ukrywa, że chce inwestować w młodzież, która odpowiednio wykształcona może stanowić w przyszłości jej filar.

- To efekt porozumienia podpisanego przez nas 3 lata temu z dyrekcją szkoły i władzami powiatu - mówi Wojciech Wardacki, prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" SA. - Chcemy tej współpracy, chcemy, by młodzi ludzie, którzy przychodzą do nas do pracy, czynili to z pasji i zamiłowania. Dlatego zależy nam na ścisłej współpracy, dlatego umożliwiamy staże, by dzisiejsi uczniowie i nasi potencjalni pracownicy mogli się przekonać, czy praca w grupie im odpowiada.

Grupa Azoty Police jest w trakcie przemian. Produkcja ma być dywersyfikowana. Rynek nawozów ma być ograniczony, natomiast produkcja innych produktów chemicznych ma wzrastać. Projekt "Polimery Police" wart jest 5 mld zł.

- To największe przedsięwzięcie w polskiej gospodarce i nic go nie zatrzyma - zapewnia prezes Wardacki. - Inwestycja w przyszłe kadry to naturalna kolej rzeczy. ©℗

Tekst i foto: ToT

 

Stypendia dla najlepszych Stypendia dla najlepszych Stypendia dla najlepszych Stypendia dla najlepszych Stypendia dla najlepszych Stypendia dla najlepszych

Komentarze

Prawda was wyzwoli
Podziękujcie prezesowi Krzysztofowi Jałosińskiemu.
2017-11-25 19:29:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi