sobota, 25 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Ruszają targi Europort

Ruszają targi Europort

Ruszają targi Europort
Data publikacji: 2015-11-02 15:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1193 35022

Od 3 do 6 listopada w Rotterdamie potrwają targi Europort, poświęcone gospodarce morskiej. To jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie. Wezmą w nim udział również przedstawiciele zachodniopomorskich przedsiębiorstw.

Partner Stocznia, HaCan, Cermar – to tylko część firm, które od 2 do 5 listopada będą uczestniczyć w misji gospodarczej organizowanej przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Województwa Zachodniopomorskiego. Jej celem jest nawiązanie kontaktów handlowych, jak również wsparcie działalności eksportowej zachodniopomorskich przedsiębiorstw oraz promocja regionu. Zaproszenie do udziału w misji było skierowane do firm zajmujących się produkcją statków, kadłubów i konstrukcji stalowych, a także świadczących usługi portowe.

Udział w targach Europort jest dla nich okazją do nawiązania kontaktów handlowych oraz pozyskania interesujących zleceń. Do Rotterdamu w tych dniach ma przybyć ok. 30 tysięcy gości biznesowych. Powierzchnia wystawiennicza wynosi 45 tys. m kw. Udział w Europorcie zapowiedziało ponad tysiąc wystawców z 40 krajów.

Tekst i fot. (ek)

Na zdjęciu: W targach Europort uczestniczy m.in. firma Cermar, działająca na terenie Szczecińskiego Parku Przemysłowego.

 

Komentarze

Port
To port nie pojechał?
2015-11-03 07:01:52

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Targi w Arenie

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi