niedziela, 24 września 2017.
Strona główna > Gospodarka > Rekordowy IAI webcamp

Rekordowy IAI webcamp

Rekordowy IAI webcamp
Data publikacji: 2017-02-26 10:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-26 09:55
Wywietleń: 170 219064

W poniedziałek się okaże, którzy z 32 uczestników IAI Webcamp #2 dostaną w nagrodę płatne staże w szczecińskiej firmie. Zainteresowanie tegorocznym szkoleniem było rekordowe - o udział w trzydniowych zajęciach ubiegało się ponad 500 osób !
Podczas trzydniowego (22-24 lutego) intensywnego kursu pod okiem specjalistów z IAI SA po raz drugi młodzi szczecinianie za darmo zdobywali wiedzę z zakresu programowania stron i sklepów internetowych. Zajęcia odbywały się w Technoparku Pomerania, a patronował im prezydent miasta i Akademicki Szczecin.
- Bardzo nas to cieszy, że nasza inicjatywa szkolenia przyszłych specjalistów w branży IT w Szczecinie spotkała się z tak ciepłym przyjęciem młodych ludzi i władz miasta. To bardzo ważne, właśnie teraz, kiedy Szczecin wyłania się na mapie Polski jako miejsce, gdzie firmy technologiczne zaczynają zdobywać uznanie i finansowanie, a za chwilę zaczną odnosić liczne międzynarodowe sukcesy - mówi Paweł Fornalski, prezes IAI SA - właściciela platformy sklepowej IAI-Shop.com i systemu rezerwacji noclegowych Ido Sell Booking.
Uroczyste zakończenie kursu odbędzie się w poniedziałek. Dla najlepszych jego uczestników - oprócz nagród rzeczowych- będą płatne staże webmasterskie w IAI SA.

(mag)

Fot.IAI SA

Rekordowy IAI webcamp Rekordowy IAI webcamp Rekordowy IAI webcamp Rekordowy IAI webcamp

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi