poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Rekordowy IAI webcamp

Rekordowy IAI webcamp

Rekordowy IAI webcamp
Data publikacji: 2017-02-26 10:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 258 219064

W poniedziałek się okaże, którzy z 32 uczestników IAI Webcamp #2 dostaną w nagrodę płatne staże w szczecińskiej firmie. Zainteresowanie tegorocznym szkoleniem było rekordowe - o udział w trzydniowych zajęciach ubiegało się ponad 500 osób !
Podczas trzydniowego (22-24 lutego) intensywnego kursu pod okiem specjalistów z IAI SA po raz drugi młodzi szczecinianie za darmo zdobywali wiedzę z zakresu programowania stron i sklepów internetowych. Zajęcia odbywały się w Technoparku Pomerania, a patronował im prezydent miasta i Akademicki Szczecin.
- Bardzo nas to cieszy, że nasza inicjatywa szkolenia przyszłych specjalistów w branży IT w Szczecinie spotkała się z tak ciepłym przyjęciem młodych ludzi i władz miasta. To bardzo ważne, właśnie teraz, kiedy Szczecin wyłania się na mapie Polski jako miejsce, gdzie firmy technologiczne zaczynają zdobywać uznanie i finansowanie, a za chwilę zaczną odnosić liczne międzynarodowe sukcesy - mówi Paweł Fornalski, prezes IAI SA - właściciela platformy sklepowej IAI-Shop.com i systemu rezerwacji noclegowych Ido Sell Booking.
Uroczyste zakończenie kursu odbędzie się w poniedziałek. Dla najlepszych jego uczestników - oprócz nagród rzeczowych- będą płatne staże webmasterskie w IAI SA.

(mag)

Fot.IAI SA

Rekordowy IAI webcamp Rekordowy IAI webcamp Rekordowy IAI webcamp Rekordowy IAI webcamp

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi