poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Gospodarka > Profesor Kołodko w Szczecinie

Profesor Kołodko w Szczecinie

Profesor Kołodko w Szczecinie
Data publikacji: 2016-11-22 19:55
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 184 174749

Były wicepremier i minister finansów prof. Grzegorz Kołodko wziął udział w zorganizowanej we wtorek przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie debacie „Wydatki vs. dochody budżetu – czyli kto to wszystko sfinansuje?”. O nurtujących obecnie zachodniopomorskich przedsiębiorców problemach, zachodzących w gospodarce oraz przepisach zmianach w hotelu Radisson Blu dyskutowali też Janusz Pietkiewicz ze związku Pracodawcy RP oraz szczeciński ekonomista prof. Stanisław Flejterski.
Przed południem prof. Grzegorz Kołodko wygłosił wykład „Nowy pragmatyzm. W poszukiwaniu paradygmatu ekonomii XXI wieku”  na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

(mag)

Fot. Dariusz GORAJSKI

NZ.: Prof. Grzegorz Kołodko wita się z Dariuszem Więcaszkiem, prezesem PIG w Szczecinie.

Komentarze

Pan Witek
No i co? A kto to jest Więcaszek?
2016-11-24 02:06:44
Było, było, było
Widać, że ciągnie swój do swego.
2016-11-23 07:34:51
Badzmy czujni...
Obysmy tylko przez w/w Pana nie zostali PO-nownie i PO raz ktorys przepadkiem "wy-kolo-wrotkowani"... ??
2016-11-23 01:53:28
123
obserwator:odstaw medialne szczujnie i bolszewicką propagandę oraz intronizatorów,Kołodko jak i całe sld czyli komuna to juz dawno w pisie ,ciekawe dlaczego.
2016-11-22 20:54:58
....,
To on jeszcze nie popiera dobrej zmiany tak jak cały post pzpr ?dziwne
2016-11-22 20:52:50
obserwator
Obecny rząd na czele z Panią Beatą Szydło to najlepszy rząd po 1989 roku. Wybitni fachowcy w sensie merytorycznym i uczciwi ludzie. Według sondaży 8 lat sprawowania władzy jest zagwarantowane poparciem społecznym natomiast szanse na dalsze kadencje są olbrzymie. Kołodków do mącenia tutaj nam nie trzeba. Oni już mieli swoje 5 minut. Temu Panu Szczecin dziękuje.
2016-11-22 20:24:38
zed
przy niszczeniu budżetu Polski przez obecną władzę, warto posłuchać jakie są propozycje ratowania naszej gospodarki po obecnych destrukcyjnych rządach