środa, 18 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Pracodawcy na trudnym rynku

Pracodawcy na trudnym rynku

Pracodawcy na trudnym rynku
Data publikacji: 2017-05-04 21:49
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-05 13:22
Wywietleń: 225 250271

W regionie rośnie zapotrzebowanie na pracowników. Borykające się z ich brakiem firmy nie tylko rywalizują ze sobą o ich zdobycie, ale i głowią się, jak przed odejściem do konkurencji zatrzymać dotychczasowych. Jak sobie poradzić z wyzwaniami rynku pracy, dowiedzą się na konferencji #HRSzczecin 2017.

Bezrobocie jest coraz niższe i pracodawcy walczą ze sobą o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych członków zespołu. Coraz ważniejsze też jest dla nich staje zatrzymanie dotychczasowych oraz zbudowanie ich zaangażowania.

Szczecińska firma rekrutacyjna LSJ HR Group postanowiła wesprzeć przedstawicieli dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradców personalnych, pracowników działów HR, kadrę menedżerską i szkoleniowców w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jak zbudować markę pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku  Pomorza Zachodniego ? Znaleźć ją będzie można 31 maja w Starej Rzeźni na konferencji #HRSzczecin 2017. Jest ona przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko pojętego HR-u, a zwłaszcza przedstawiciele firm, doradców personalnych, pracowników działów HR, kadry menedżerskiej i szkoleniowców. Podczas #HRSzczecin 2017 zaproszeni prelegenci przekażą im informacje na temat nowych kierunków i inspiracji w budowie zdrowych i skutecznych firm. Swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie z wyzwaniami silnie konkurencyjnego rynku pracy podzielą się wybitni specjaliści: Jacek Santorski (autorytet w dziedzinie psychologii biznesu), Robert Zych (specjalizujący się w projektach dla liderów i szefów), Zyta Machnicka (employer branding partner), Sebastian Kotow (prezes firmy doradczo-szkoleniowej MindShiftLab), Magdalena Kowalska (dyrektor personalna w IKEA), Grzegorz Turniak (niestrudzony orędownik idei networkingu). O obecnej sytuacji na szczecińskim rynku pracy opowie też zastępca prezydenta miasta Michał Przepiera.

Szczegółowe informacje o konferencji (udział jest płatny) są na stronie www.hrszczecin.pl.

(mag)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje