poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Praca na giełdzie

Praca na giełdzie

Praca na giełdzie
Data publikacji: 2016-11-14 19:48
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-14 19:48
Wywietleń: 1144 171778

Trwa IX Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Zachodniopomorskie uczelnie i organizacje studenckie, instytucje wsparcia biznesu, branżowe stowarzyszenia oraz prywatne firmy przygotowały z tej okazji niemal 50 różnorodnych wydarzeń. Wśród wtorkowych propozycji jest m.in. kolejna Giełda Pracy - tym razem na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Podczas rozpoczętego w poniedziałek ŚTP odbyła się w Szczecinie m.in. Giełda Pracy. Akademickie Biuro Karier US i Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości urządziły ją w holu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza. Propozycje zatrudnienia, staży i praktyk miały nie tylko firmy z regionu, m.in. szczeciński oddział Diebold Nixdorf czy Genpact, Kabel- Technik-Polska, Amazon, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police SA, ale też State Street Bank Polska, który swoje biura ma w Gdańsku i Krakowie. We wtorek 15 listopada z ofertami ich oraz pozostałych uczestników IX Giełdy Pracy będzie się można także zaznajomić w godz.9.30 - 14, ale tym razem na WZiEU US przy ul. Cukrowej w Szczecinie.

Tegoroczny ŚTP odbywa się pod hasłem „Przedsiębiorczość jest dobra". Program wydarzeń w regionie jest na www.gew.szczecin.pl.

(mag)

Fot. D.GORAJSKI

Praca na giełdzie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi