poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Portowy jubileusz (galeria)

Portowy jubileusz (galeria)

Portowy jubileusz (galeria)
Data publikacji: 2015-10-07 09:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1560 26551

Uroczysta gala z okazji 65-lecia polskiego zarządu w portach w Szczecinie i Świnoujściu odbyła się w Filharmonii Szczecińskiej. Wtorkowy wieczór był okazją do przypomnienia powojennej historii zespołu portów i zmian, jakie w nich zaszły.

Zaprezentowano dotychczasowe osiągnięcia i inwestycje, ale też plany rozwojowe. W uroczystości, oprócz portowców, uczestniczyli m.in. wiceminister gospodarki Jerzy Pietrewicz, wiceminister infrastruktury i rozwoju Dorota Pyć, parlamentarzyści, samorządowcy, ludzie nauki i przedsiębiorcy. - Port buduje się pokoleniami - podkreślił Zbigniew Miklewicz, prezes ZMPSiŚ. - W porcie nic nie można zrobić szybko. Jego charakter ukształtował się w ciągu tych minionych lat. Jesteśmy dziś portem uniwersalnym. ©℗

(ek)

Fot. Robert Stachnik

Więcej zdjęć w Galerii

Komentarze

:)
Kiedyś było hasło: "Jest Crunchips - jest impreza", a teraz jest nowe hasło: "Jest festyn - jest kolorowy senator". P.S. Chyba grafik przesadził z retuszem zdjęć z tej imprezy, bo pani posłanka jest w ogóle nie podobna do swojego wizerunku z plakatów wyborczych.
2015-10-07 13:07:53

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi