poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Gospodarka > Po kilku dniach prezes odwołany

Po kilku dniach prezes odwołany

Po kilku dniach prezes odwołany
Data publikacji: 2017-08-07 12:27
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 2298 287308

Rada Nadzorcza Polskiego LNG w poniedziałek (7 sierpnia) podjęła decyzję o odwołaniu Marka Drac-Tatonia z funkcji prezesa tej spółki. Pełnił ją zaledwie kilka dni – od 1 sierpnia.

– Decyzja jest spowodowana brakiem uzgodnień co do zasad współpracy pomiędzy spółkami Grupy Kapitałowej Gaz-System i warunków kontraktu menadżerskiego – poinformował Tomasz Pietrasieński, rzecznik prasowy Gaz-Systemu. – Zarząd pracuje w składzie jednoosobowym.

Przypomnijmy, że niedawno RN Polskiego LNG powołała nowy zarząd spółki, powierzając funkcję prezesa odwołanemu właśnie Markowi Drac-Tatoniowi, a wiceprezesa – Bartłomiejowi Słomie. 

Polskie LNG odpowiada za eksploatację terminalu skroplonego gazu ziemnego (LNG) w Świnoujściu. Do Gaz-Systemu należy 100 proc. akcji tej spółki.

(ek)

Fot. Marek Czasnojć

Komentarze

@rozsadny
Piszesz o Tusku? Ale to wy macie fuhrera i furerową.
2017-08-07 23:52:57
Tomasz Pietrasieński rzecznik prasowy GAZ-SYSTEM
Dzień dobry, jestem rzecznikiem GAZ-SYSTEM, właściciela Terminalu i Spółki Polskie LNG. W tym przypadku nie było żadnej odprawy, były prezes nie ma też wpisanego zakazu konkurencji, który mógłby się wiązać z kosztami dla spółki. Pozdrawiam, Tomasz Pietrasieński
2017-08-07 20:39:09
Imer
Rozsądny...lepiej posłuchaj swojego Zdradka Sikorskiego. Ten gebelsa o dwie długości w pleceniu andronów pobił.
2017-08-07 18:08:09
@............
Nie łączył bym tego wydarzenia z prezesem PiS. Pewnie świeży nominat dostał w ostatniej chwili propozycję z Biedronki na kierownika sklepu i wybrał pracę w międzynarodowym, europejskim koncernie w miejsce pracy w krajowym zaścianku i to imienia Lecha Kaczyńskiego. Szacun! Gość potwierdził swoje przywiązanie do "wartości europejskich".
2017-08-07 15:36:54
............
To dlatego prezes na regaty przyjechał...jak to bylo koniec z kolesiostwem, nepotyzmem buhahhahahaa
2017-08-07 13:53:42
Tomcia
Ile zainkasował odprawy? Może to było celowe. Już tacy byli co za kilka dni pracy po odwołaniu inkasowali taką sumkę na którą ja muszę kilka lat zasuwać.
2017-08-07 13:42:35
A
A odprawę dostanie... kwartalna półroczna?
2017-08-07 13:41:32
Rozsądny
Nie spodobał się führerowi?
2017-08-07 13:04:33
,
A taki wybitny specjalista.
2017-08-07 13:01:08