poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Gospodarka > Personalne zmiany w Azotach

Personalne zmiany w Azotach

Personalne zmiany w Azotach
Data publikacji: 2016-02-19 20:26
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 3802 120710

Rada nadzorcza Grupy Azoty na dzisiejszym (19 lutego) posiedzeniu dokonała zmian w składzie zarządu Spółki. Paweł Jarczewski stracił funkcję prezesa, odwołani zostali też wiceprezesi: Krzysztof Jałosiński, Marek Kapłucha, Marian Rybak. Na stanowisko prezesa powołany został Mariusz Bober.
Zmiany weszły w życie z dniem podjęcia.
(jps)

Komentarze

Jerzy
Jałosińskiego nikt z funkcji prezesa Polic nie zwolnił i nie powinien zwalniac, bo lepszego fachowca nie znajdą
2016-02-22 23:21:26
Zan
Może najpierw przeczytajcie artykuł a potem komentujcie. Nikt Jałosińskiego nie zwolnił z pozycji prezesa ZCH. A potem ludzie protestują, że na egzaminach gimnazjalnych są testy na czytanie ze zrozumieniem...
2016-02-22 15:08:14
chemia
Kiedyś zwykło się mawiać, że fachowcy są wyłącznie w prywatnych koncernach, gdzie pensje są kilkukrotnie wyższe.
2016-02-22 08:22:17
Coco
Jałosiński powinien zostać w ZCH Police
2016-02-21 22:14:37
aerhga
Polskie piekło!!! Za dobre wyniki odwołanie. Szczęśliwy ten komu przyjdzie współpracować z Jałosińskim
2016-02-21 19:23:36
do @XYZ
Jasne, dyrektywa :))) Ciekawe, czy Niemcy tak chętnie dzielą się nabrzeżami i wpuszczają promy obcych armatorów na swój rynek.
2016-02-21 12:53:31
@XYZ
XYZ ma rację tu nie chodzi o lingwistów. TT- Line nikt nie wpuszczał to błędne rozumowanie. Jest dyrektywa unijna o swobodnym dostępie do nabrzeży port ma obowiązek wpuścić armatora taka jest prawda. Drzazga no cóż 65 lat to jest w Polsce wiek emerytalny!!!!! Przeładunki rzeczywiście realizują spółki, ale tworzenie warunków do funkcjonowania tych spółek ma tworzyć zarząd portu, bo jeśli nie, to po co jest ten zarząd, żeby tylko brać pieniądze???
2016-02-20 22:21:11
@XYZ
Chyba nie wiesz jak działa port. Od przeładunków są spółki przeładunkowe a nie zarząd portu, który jest tylko administratorem. Co dała znajomość języków poprzednich zarządów? Wpuszczenie TT-Line? To ja dziękuję takim lingwistom.
2016-02-20 18:57:26
Ziuk
Jałosiński to fachowiec najwyższej klasy
2016-02-20 18:00:27
XYZ
Drzazga w zarządzie portu już był pytanie tylko po co powtarzać drugi raz ten sam błąd? 65 lat to czas na emeryturę a nie zarządzanie....Rostock już się cieszy, bo jego przeładunki z pewnością wzrosną. Historyk zarządzający portową infrastrukturą to ewenement na skalę europejską. Cieszą się tez tłumacze, bo z języków to tylko polski niestety.....Poprzedni zarząd jaki był taki był, ale wszyscy mówili w angielskim. Miklewicz skończył studia w Niemczech, więc niemiecki znał bardzo dobrze, a teraz.........szkoda portu
2016-02-20 15:22:43
do Rexa
Drzazga kiedyś był w zarządzie portu i też odpowiadał za infrastrukturę. Źle nie było. Na pewno nie dopuści do żadnych afer, a fachowcy z PO już pokazali co potrafią i teraz prokuratura ma co robić.
2016-02-20 12:19:22
@jonatan
Dałeś sobie wmówić, że to PiS krzyczał o Polsce w ruinie? :) Jak widać, jesteś podatny na propagandę PO.
2016-02-20 12:12:12
Robert
Mam nadzieje, że prezesem POLIC Jałosiński nadal pozostanie bo to gwarantuje rozwój tej firmy. To jest menadżer z najwyższej półki PIS na jego miejsce może mieć tak jak napisał Rex o porcie najwyżej politologa albo historyka, bo takie sa niestety kadry tej partii. Trzymajcie Jałosińskiego to będzie dobre dla Polic, facet pokazał, że zna sie na chemii i biznesie.
2016-02-20 10:53:58
Rex
Jałosiński uratował Police przed bankructwem, powinni mu pomnik postawić. Teraz PIS może wrócić na złą drogę. Wiceprezesem portu został Kazimierz Drzazga 65-letni historyk z wykształcenia i on będzie odpowiadał za infrastrukturę w porcie - historyk w wieku emerytalnym. Kogo dadzą do Grupy Azoty? 60 letniego politologa? Szkoda gadać. Dobra zmiana.
2016-02-20 01:49:08
docent Furman
Tak jak głupki bez pojęcia komentują... Jałosiński został odwołany z wiceprezesa GA, a nie prezesa Z.CH Police. Na stołku w Policach pewnie zostanie.
2016-02-19 23:48:40
jonatan
Czy ta PiS-owska degrengolada skończy się kiedyś? Krzyczeli, że kraj jest w ruinie, ale coraz bardzie widać, że to oni Polskę do ruiny doprowadzą. Szkoda prezesa Jałosińskiego, zrobił bardzo dużo dla Polic i regionu :(