niedziela, 24 września 2017.
Strona główna > Gospodarka > Pączki nadziane przedsiębiorczością

Pączki nadziane przedsiębiorczością

Pączki nadziane przedsiębiorczością
Data publikacji: 2016-01-22 15:48
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-22 15:48
Wywietleń: 1166 107022

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie wznawia w przyszły czwartek, 28 stycznia, swoje Dni Otwarte. Przy kawie i pączkach eksperci doradzą przedsiębiorcom, jak sięgnąć po finansowe wsparcie na rozwój firmy oraz pracowników.

Spotkanie „Pączki nadziane przedsiębiorczością" rozpocznie się o godz.12 w siedzibie PIG przy al. Wojska Polskiego 86. Będzie się na nim można dowiedzieć, jak uzyskać: 1850 zł miesięcznie przez rok na nowego pracownika, dotację na rozwój firmy ze środków europejskich, preferencyjny kredyt i pożyczkę, 20 tys. zł na nowe miejsce pracy, a także w jaki sposób za darmo przekwalifikować i przeszkolić obecny personel. Indywidualnych konsultacji przy kawie i pączkach będą udzielać przedsiębiorcom eksperci z Powiatowego Urzędu Pracy, Banku Pekao SA, Funduszu Pomerania, Pracowni Innowacji Projektowych, Europrojekty Consulting, PZU SA oraz Innocer Centrum Innowacyjnego Rozwoju. 

Więcej informacji można uzyskać u Katarzyny Grudzińskiej pod numerem telefonu 914860765. Warunkiem udziału w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: sekretariat@izba.info. Warto się z tym pospieszyć, bo zeszłoroczne Dni Otwarte cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

(mag)

Fot. Robert Stachnik

 

Pączki nadziane przedsiębiorczością

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi