niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Pączki nadziane przedsiębiorczością

Pączki nadziane przedsiębiorczością

Pączki nadziane przedsiębiorczością
Data publikacji: 2016-01-22 15:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1237 107022

Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie wznawia w przyszły czwartek, 28 stycznia, swoje Dni Otwarte. Przy kawie i pączkach eksperci doradzą przedsiębiorcom, jak sięgnąć po finansowe wsparcie na rozwój firmy oraz pracowników.

Spotkanie „Pączki nadziane przedsiębiorczością" rozpocznie się o godz.12 w siedzibie PIG przy al. Wojska Polskiego 86. Będzie się na nim można dowiedzieć, jak uzyskać: 1850 zł miesięcznie przez rok na nowego pracownika, dotację na rozwój firmy ze środków europejskich, preferencyjny kredyt i pożyczkę, 20 tys. zł na nowe miejsce pracy, a także w jaki sposób za darmo przekwalifikować i przeszkolić obecny personel. Indywidualnych konsultacji przy kawie i pączkach będą udzielać przedsiębiorcom eksperci z Powiatowego Urzędu Pracy, Banku Pekao SA, Funduszu Pomerania, Pracowni Innowacji Projektowych, Europrojekty Consulting, PZU SA oraz Innocer Centrum Innowacyjnego Rozwoju. 

Więcej informacji można uzyskać u Katarzyny Grudzińskiej pod numerem telefonu 914860765. Warunkiem udziału w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: sekretariat@izba.info. Warto się z tym pospieszyć, bo zeszłoroczne Dni Otwarte cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

(mag)

Fot. Robert Stachnik

 

Pączki nadziane przedsiębiorczością

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi