wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Nowy dyrektor w KK Wind Solutions

Nowy dyrektor w KK Wind Solutions

Nowy dyrektor w KK Wind Solutions
Data publikacji: 2016-03-02 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 3348 122031

Firma KK Wind Solutions w Szczecinie-Dąbiu ma od niedawna nowego dyrektora zarządzającego. Został nim Maciej Twardowski, który zastąpił na tym stanowisku Artura Wołoszyna.

KK Wind Solutionts Polska należy do duńskiego koncernu z branży energii odnawialnej (a ściślej – energetyki wiatrowej). Dostarcza systemy sterowania i kontroli turbin wiatrowych. Zakład w Dąbiu działa trzynasty rok i zatrudnia ok. 500 osób. Strategicznym klientem i odbiorcą jego produktów jest Siemens, ale też inne znane firmy. W listopadzie ub. roku szczeciński zakład powiększył się o kolejną, piątą już, halę produkcyjną.

Od 16 lutego nowym dyrektorem zarządzającym w polskiej spółce KK Wind Solutions jest Maciej Twardowski. Posiada on ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania produkcją.

 – Będzie się skupiał na dalszym rozwoju spółki w Szczecinie oraz wzmacnianiu jej pozytywnego wizerunku – zapowiedziała Angelika Ławicka z KK Wind Solutions Polska.

Maciej Twardowski ma 44 lata. Ukończył studia z zakresu zarządzania Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie. Wcześniej na stanowisku dyrektora zarządzającego pracował w Forankra Pol, firmie z udziałem kapitału skandynawskiego. Jego hobby to żeglarstwo.©℗

(ek)

Nowy dyrektor w KK Wind Solutions

Komentarze

Boromeusz_
Ludzie biznesu ! To oni są tymi którzy zarabiają pieniądze zarządzając prywatnymi firmami w warunkach gospodarki rynkowej. To ich firmy dają pracę ludziom zgodnie z ich zawodem, umiejętnościami i kwalifikacjami. To z podatków pracowników firm prywatnych wypłacane są urzędnikom pensje z tytułu zajmowanych posad w urzędach miejskich i komunalnych spółkach skarbu miasta. Najważniejsze informacje to te, które mówią o rozwoju szczecińskiego przemysłu a nie tylko o "frygach, sedinach" itp. Brakuje informacji o "Ludziach Szczecińskiego Biznesu" bo to Oni są elitą tego miasta.
2016-03-03 14:02:49
Menago
Jeśli ukończył Zachodniopomorską Szkołę Biznesu to jest to fachowiec najwyższej klasy !!!!!
2016-03-02 15:06:45
Dyr
Skoro nikt nie słyszał o poprzednim dyrektorze, to po co taka wiedza czytelnikom Kuriera o nowym dyrektorze. Poza tym, chwalić się ukończeniem studiów na prywatnej, płatnej uczelni?
2016-03-02 13:43:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi