czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Gospodarka > Msza, a po niej wykład dla przedsiębiorców

Msza, a po niej wykład dla przedsiębiorców

Msza, a po niej wykład dla przedsiębiorców
Data publikacji: 2017-10-07 23:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1054 294972

W niedzielę (8 października) o godzinie 11.30 Wspólnota Katolickich Przedsiębiorców i Pracodawców zaprasza na  mszę świętą w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym.

- Zwyczajowo spotkanie rozpoczniemy liturgią, po czym wykład pod tytułem ”Pomoc drugiemu w świetle Pisma Świętego” wygłosi dr Piotr Goniszewski z Katedry Egzegezy i Teologii Biblijnej Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego - informuje Sławomir Gomółka.

Po prelekcji w kawiarence seminaryjnej odbędzie się dyskusja. Spotkanie uświetni ksiądz Maciej Szmuc, dyrektor szczecińskiego Caritasu.

- Całość spotkania przewidujemy na ok. 2,5 godziny - dodaje S. Gomółka. - Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i pracodawców, którzy cenią chrześcijańskie wartości w realizowaniu swoich biznesowych powołań.

(kl)

Komentarze

do @ Ale jaja
- nie rżnij głupa!....Takie jaja są ponieważ taki jak Ty, "niepraktykujący katolik" (tak to się nazywa) PO_d_PiS_ał tzw. "konkordat".... Nie "kumasz" co znaczy przyczyna-skutek...."-to se ne wrati".
2017-10-09 09:20:40
Ale jaja
Normalne jaja. Firma jest darem tylko, że musiałem sobie sam ten dar wymyślić, zarejestrować, wpisać do KRS (oczywiście praca w KRS też jest darem) zatrudnić pracowników ( których praca też jest darem i chcą za nią pieniędzy, choć przecież skoro otrzymują dar pracy to powinno im to wystarczyć)i jeszcze zapłacić za różne urzędnicze czynności. Od daru płace tez podatki.... Teraz widzę, że trzeba było iść na księdza to jest dopiero dar!!!
2017-10-08 21:09:44
@realista
Ależ niektórych uwiera, że inni się modlą. Niesamowite.
2017-10-08 13:30:41
gg
Pracowników marketów i kooperantów którzy stracą prace z powodu wolnych niedziel też zaprosili? zresztą automatyzacja niedługo spowoduje że będą mieli wolne na stałe,ciekawe z czego będą wtedy żyli,może pójdą do seminarium? po tej szkole praca jest dożywotnia...
2017-10-08 10:51:55
realista
Nie zapomnijcie zabrać różańców.
2017-10-08 09:43:12
abc
Janusze biznesu będa tez ?;-))
2017-10-08 09:07:11