środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości
Data publikacji: 2017-11-13 15:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 609 300973

O przedsiębiorczości zrodzonej z pasji opowiedzą dzisiaj 13 listopada Łona i Webber (Dobrzewiesz), Marcin Galicki (Wspieram.to), Robert Olejnik (TEONITE) i Łukasz Wichłacz (Coffeedesk) podczas spotkania „Patrz szerzej i przed się bierz!” w Technoparku Pomerania. Inaguruje ono Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w województwie zachodniopomorskim.

- Wydarzenie kierujemy w szczególności do młodych ludzi, którym chcemy pokazać, że przedsiębiorczość może iść w parze z rozwijaniem ich marzeń, talentów i ambicji. Dlatego do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy artystów i przedsiębiorców, którzy ze swojej pasji uczynili sposób na życie – wyjaśnia Katarzyna Witkowska z Technoparku Pomerania, który jest koordynatorem ŚTP w Zachodniopomorskiem.
Raper Adam „Łona” Zieliński i producent Andrzej „Webber” Mikosz opowiedzą o biznesowej stronie tworzenia muzyki w rozmowie z Jackiem „Rymkiem” Markiewiczem. O tym, jak zebrać miliony na realizację kreatywnych projektów, powie uczestnikom spotkania Marcin Galicki - założyciel i CEO Grupy wspieram.to, w skład której wchodzą platformy: Wspieram.to, Pomagamy.im, Crowdmade.pl i - już wkrótce - Stockrocket.pl tworzony wspólnie z Polskim Domem Maklerskim.  Swoją historią z uczestnikami spotkania podzieli się także Robert Olejnik – założyciel i prezes firmy TEONITE, w której ponad 20 specjalistów, inżynierów i artystów tworzy nowoczesne aplikacje webowe i mobilne oraz oprogramowanie biznesowe, z których korzystają m.in. największe hollywoodzkie wytwórnie filmowe. Jednym z prelegentów będzie również Łukasz Wichłacz - współtwórca i CEO marki Coffeedesk.pl, czyli startupowej platformy opartej na e-handlu, która zdobyła polski rynek kawy, a obecnie otwiera się na całą Europę.

Spotkanie „Patrz szerzej i przed się bierz!” odbędzie się 13 listopada w budynku F2 Technoparku Pomerania w godz. 16-19. Wejściówek na nie dawno nie ma - powstała lista rezerwowa, ale ...może nie wszyscy chętni się pojawią.
ŚTP to największe na świecie święto przedsiębiorczości, organizowane już od 10 lat - obecnie w 150 krajach. Podczas niego rokrocznie w listopadzie instytucje i firmy organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, wydarzenia, debaty i konkursy. Program wydarzeń dostępny jest na www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/search.

(mag)

Fot. Technopark Pomerania

Na zdjęciu Łona i Webber

 

 

 

 

 

 

Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości Łona i Webber inaugurują Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Komentarze

kajmak
Jak człowiek znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie to wszystko samo sie dzieje, niewiele trzeba robic. A jak jest w nieodpowiednim miejscu albo czasie to może stawać na rzęsach i tak gówno z tego.
2017-11-14 12:53:38
'
Pomysłów każdy ma dużo, gorzej ze znajomościami i kasą.
2017-11-14 10:51:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny