piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Kto do zarządu SPP?

Kto do zarządu SPP?

Kto do zarządu SPP?
Data publikacji: 2016-02-17 19:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1729 120398

Rada Nadzorcza Szczecińskiego Parku Przemysłowego ogłosiła wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska prezesa i wiceprezesa spółki. Kandydaci mogą składać oferty do 4 marca.

Przypomnijmy, że w miniony poniedziałek nowa rada nadzorcza SPP odwołała dotychczasowy zarząd: prezesa Grzegorza Huszcza i wiceprezesa Artura Łopuszkę. Pełniącym obowiązki prezesa został Włodzimierz Zasadzki, przewodniczący rady nadzorczej. W jej skład wchodzą ponadto: Grzegorz Wojarnik (wiceprzewodniczący), Wojciech Poczachowski i Przemysław Nagórski (sekretarz).

W środę na stronie internetowej spółki pojawiły się ogłoszenia o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska prezesa i wiceprezesa SPP. Oferty można składać do 4 marca. Otwarcie zgłoszeń nastąpi 7 marca, a dzień później mają być przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Wiele więc wskazuje na to, że nowy zarząd zostanie powołany w przyszłym miesiącu.

Szczeciński Park Przemysłowy to spółka-córka Towarzystwa Finansowego Silesia, które kupiło istotną część majątku dawnej Stoczni Szczecińskiej. Firma zarządza nieruchomościami, ale też sama świadczy usługi portowo-stoczniowe. Na ok. 45 hektarach SPP prowadzi działalność kilkadziesiąt firm i pracuje ponad 2 tys. osób. ©℗

Tekst i fot. (ek)

Komentarze

Lolek.
No i czas z tym skończyć szczecinianie mają być informowani na bieżąco kiedy zacznie się nabór do podjęcia pracy by nie opuszczali kraju szczecina tu jest nasz dom a tam to tylko na wycieczki jedziemy.
2016-02-27 16:43:38
SPP
Nie ma się czym podniecać. Większość mieszkańców Szczecina dowiedziała się o istnieniu tej firmy dopiero po tym artykule hahh.
2016-02-18 11:04:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny