niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Gospodarka > Kolejny most na pontonie [GALERIA]

Kolejny most na pontonie [GALERIA]

Kolejny most na pontonie [GALERIA]
Data publikacji: 2017-06-05 15:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 2334 266771

Sześć części mostu, ważących łącznie 656 ton, odpłynęło w minionym tygodniu ze Szczecina do Koege w Danii. Transportem zajęła się szczecińska spółka Marine Crane (reprezentująca szwedzką Marine Group).

To już trzeci w tym roku przewożony przez nią most. W styczniu transportowała do Norwegii konstrukcję, podobnie jak tę ostatnią, wykonaną przez Montostal Szczecin na terenie Szczecińskiego Parku Przemysłowego. W maju natomiast przywiozła z Gdyni do Szczecina przęsła mostu Cłowego. Wszystkie zadania wykonał duet złożony z pontonu „Carrier-10” i holownika „Mentor”. Przy ostatnim transporcie pomagał holownik „Euros”, a zestaw wychodzący ze Szczecina miał ponad 150 m długości. (ek)

Fot. Elżbieta Kubowska

Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA]

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską