sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Gospodarka > Kolejny most na pontonie [GALERIA]

Kolejny most na pontonie [GALERIA]

Kolejny most na pontonie [GALERIA]
Data publikacji: 2017-06-05 15:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-05 15:48
Wywietleń: 2176 266771

Sześć części mostu, ważących łącznie 656 ton, odpłynęło w minionym tygodniu ze Szczecina do Koege w Danii. Transportem zajęła się szczecińska spółka Marine Crane (reprezentująca szwedzką Marine Group).

To już trzeci w tym roku przewożony przez nią most. W styczniu transportowała do Norwegii konstrukcję, podobnie jak tę ostatnią, wykonaną przez Montostal Szczecin na terenie Szczecińskiego Parku Przemysłowego. W maju natomiast przywiozła z Gdyni do Szczecina przęsła mostu Cłowego. Wszystkie zadania wykonał duet złożony z pontonu „Carrier-10” i holownika „Mentor”. Przy ostatnim transporcie pomagał holownik „Euros”, a zestaw wychodzący ze Szczecina miał ponad 150 m długości. (ek)

Fot. Elżbieta Kubowska

Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA] Kolejny most na pontonie [GALERIA]

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi